Wpis z mikrobloga

Niektórzy faceci za dużo nałykali się wypokowych bredni i myślą, że zaproszenie kolegi na kebsa czy piwo jest tym samym co zaproszenie kobiety na randkę do restauracji. Koledze kebsa raczej nie stawiasz, a piwa też niekoniecznie chyba, że chcesz coś uczcić, albo się tak umówiliście, że raz stawia browar jeden raz drugi. Z resztą nie ma co porównywać koleżeńskiego wyjśćia na piwo do randki która ma wpływ na to czy stworzycie z drugą osobą związek.
W przypadku randek na które ZAPRASZACIE dziewczynę w konkretne miejsce sprawa ma się inaczej, nie chodzi o wybieranie drogiego ekskluzywnego miejsca ale wypadałoby, że jak chcesz zjeść lody na rynku, wypić piwo czy zjeść pizze to żebyś zaproponował, że zapłacisz a dziewczyna może ewentualnie się wtrącić, że nie ma takiej potrzeby bo ona chce sama za siebie zapłacić. Oczywiście każdy ma prawo robić co chce, ale są pewne niepisane zasady w naszej kulturze i taki facet co nie chce postawić loda za 3 złote czy piwa za 5 jest raczej sknerą na co dzień.

#zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #tinder #badoo #blackpill
  • 30
@Polnischefuhrer: to muszę być w związku by mieć rozum i godność człowieka? Spotykasz się z koleżanką w autobusie, na uczelni, w pracy czy nawet przez neta. Gada wam się spoko, umawiacie się na spotkanie w jakieś knajpie. Skoro oboje tego chcecie a nie bierzesz jej tam siłą to chyba normalne, że każdy płaci za siebie a nie jakieś stawianie. Tak zwana obupólna inwestycja a nie że Mireczek bierze loszkę, stawia jej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Polnischefuhrer: i żebyś nie myślał że jestem źle wychowany. Do wakacji płaciłem. Randkoealem nawet kilka razy w tygodniu, także na moją fanaberie jedzenia w towarzystwie wydawałem dla wielu osób spore środki. Uczciwie: nie warto.

Wedle badań zrobionych w NY, 70% lasek idzie z facetem na obiad wyłącznie żeby się za darmo nażreć. O żadnej relacji nie ma mowy.
@Polnischefuhrer:
Pierwszy akapit to mniej więcej zgoda, ale drugi...

No #!$%@? mać co za zjeb ustawia się na wejściu w pozycji betabankomatu. Co za rakowa kultura usługiwania cipom w tym kraju się wytworzyła to ja nawet nie... Kiedyś o tym artykuł tutaj napiszę, obiecuję.

@Cztero4tomowyy
Dobra, a teraz słuchaj beciaku, bo nie będę się powtarzał ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak idziesz z dziewczyną na randkę to nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Polnischefuhrer:

Czyli nie zapraszać kobiet na randki, jak szkoda nam kasy. Być przystojnym, dobrze manipulować i robić tak, żeby to one zapraszały ciebie. Wtedy to one muszą zapłacić, chyba, że sami będziemy chcieli wziąć rachunek na pół. Jeżeli będzie jej szkoda postawić to jedzenie za kilka złotych mimo, że zapraszała to znaczy, że jest sknerą na codzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)