Wpis z mikrobloga

@Man_of_Gx przestań jeździć... Wiatr i upadki Ci na dobre nie wychodzą x)

Chodzi mi o motocykl 3 kołowy na kategorie B (coś jak yamaha niken tylko z mniejszym silnikiem np 300 i dostosowana żeby zarejestrować na l5e, czego z nikenem się nie da zrobić) - abra kurfa kadabra..
@Man_of_Gx: to dobrze.. skoro już wiemy, że Twoje zdanie jest prawem to chyba nie dostane mandatu na nikenie nie? przecież to nie motocykl. Jako że interesuje mnie litera prawa w tej sprawie, wybacz że w tyle mam Twą opinię na temat tego co motocyklem jest co nie.
@apee dokładnie chodziło o rozstaw przednich kół, potem były plotki o modelu z innym rozstawem i silnikiem mniejszym. Teraz podobno aprilla pracuje nad jakąś maszynka na homologacją l5e podobna do nikena.. Zobaczymy co przyniesie czas.
@apee: Tricity to porażka, jeździłem 125 jako zastępczym. O ile daje "poczucie" bezpieczeństwa gwarantuje to do miasta się nie nadaje jako "skuter"
@PhobosX to, ze taki pojazd pasowalby do twojego use case nie znaczy wcale, ze byloby wiecej takich osob. Trojkolowce i 125 ludzie kupuja do jazdy po miescie. Jak ktos chce jezdzic ekspresowka regularnie, to zrobi sobie kat A