Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1919
Wam też w wieku +25 nie chce się chodzić po sklepach i kupować ciuchów? Dawniej nie było kasy, dzisiaj jest ale nie ma chęci. Nie mam ochoty włóczyć się po sklepach i przebieralniach. #przemyslenia
  • 181
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kocia_mordka: też tak mam. W ogóle żal mi hajsu, więc zdarza się, że wypatrzę jakąś fajną rzecz w sklepie a potem szukam na vinted ( ͡$ ͜ʖ ͡$) No i lumpy to złoto. Chyba na chwilę obecną (poza bielizną) to 90% mojej szafy to rzeczy z lumpa/vinted.
  • Odpowiedz
kupuje od kilku lat przez neta bo nie chce mi się szukać „ręcznie” po wieszakach


@twoi_oyciec: i kupujesz zawsze o kilka ubrań za dużo? a potem okazuje się że większość nie leży dobrze i do zwrotu kilkaset zł? nie wiem czy chciałbym w kółko tak się bawić
  • Odpowiedz
@Habemuspapam69: pamietam jak sie cieszylem że za za wlasne pieniadze jestem w stanie sobie kupic buty Lacoste. Nie nadwyrezalo to mojego budzetu domowego, a krokodyl byl. Niestety szybko sie okazalo ze buty sa niewygodne i w sumie nic nie warte. Cenna nauka ¯\_(ツ)_/¯ teraz też staram sie szukac basiców czy ogolnie skromniejszych ciuchow, ale lepszy jakosciowo co by je duzej ponosic. To też wcale nie jest takie łatwe. Kiedyś zrobie swoje
  • Odpowiedz
@kocia_mordka: Nawet nie mam jeszcze 25, ale mam podobne odczucia. Wolę poszukać w internecie, na spokojnie i ewentualnie wtedy przejść się do sklepu, żeby przymierzyć konkretną już rzecz. Choć to i tak rzadkość, bo zwykle kupuję ubrania z drugiej ręki i ogrom nowych szmatek w sklepach mnie przeraża.
  • Odpowiedz
  • 4
@kocia_mordka ja jeszcze mam tak, że kiedyś wszystkie moje koszulki miały różne nadruki, a teraz kupuje same proste bez niczego i przeważnie w kolorach czarny/biały/ szary, bo nie chce mi się nic innego wymyślać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chodze tylko w dresie (jestem z blokowiska) ale pracuje zdalnie od 6 lat programuje i nie wyobrazam sobie pojsc kupic ubranie. here fobie przerozne pewnie magik za pare lat
  • Odpowiedz
@kocia_mordka: Czasem lubie połazić po sklepach jak mi się nudzi. Szczególnie teraz, gdy nie ma za bardzo gdzie wyjść. Oczywiście poluje na promocje, radość kupienia fajnych ciuchów za 1/4 ceny to fajne uczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kocia_mordka: mam to samo dlatego przyszedł mi do głowy pomysł. Żeby zrobić abonament na ciuchy. Określasz swoje prewerencje (swój styl ubierania), podajesz wymiary, wybierasz próg cenowy. I co miesiąc dostajesz kilka nowych ciuchów. Zna ktoś sklep gdzie takie coś może być?
  • Odpowiedz
  • 1
@kocia_mordka kiedyś w tych sklepach było tyle fajnych rzeczy, że wszystko mi się podobało,a teraz nawet jak chcę coś kupić to nie kupię bo w tych sklepach nie ma nic ciekawego xd
  • Odpowiedz