Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1919
Wam też w wieku +25 nie chce się chodzić po sklepach i kupować ciuchów? Dawniej nie było kasy, dzisiaj jest ale nie ma chęci. Nie mam ochoty włóczyć się po sklepach i przebieralniach. #przemyslenia
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kocia_mordka: ja się zmusiłem ostatnio, żeby coś nowego kupić. Znam swoją aktualną rozmiarówkę w H&M i Reserved, więc następnym razem bez wychodzenia z domu na stronach tych sklepów się zakupi.
  • Odpowiedz
@kocia_mordka: ja wszystko przez neta bo wyjazd do galerii handlowej/ikei i innych tego typu przybytków to dla mnie ekstremalna katorga. Ja lubię wejść do sklepu, wziąć co chcę i wyjść. Rozmiarówkę wybieram sugerując się aktualnymi ciuchami i wszystko zawsze jest gituwa.
  • Odpowiedz
@kocia_mordka: łażenie po sklepach to zawsze był dramat dla mnie, teraz kupuje wszystko online, ale tylko ze sklepów z bezproblemowym i za free zwrotami (Zalando, Reserved), wiadomo pewnie z połowę odsylam ze względu na zły rozmiar, fason, cokolwiek, no ale coś za coś :)
  • Odpowiedz
@kocia_mordka: nienawidzę chodzić po sklepach. Tłoczno, głośno, ekspedientki zawracają duposz, czy mogą doradzić. A w internecie siedzę z kubkiem herbaty, muzyka leci, wybieram bez pośpiechu, porównuję. Uwielbiam. Na żywo to głównie lakiery do paznokci kupuję, bo rzeczywisty kolor ważna sprawa.
  • Odpowiedz