Wpis z mikrobloga

@Ender_W: Co mam? Co muszę? :D
Nic nie nie mam i nic nie muszę. Pewne są tylko podatki i śmierć. Inwestuję w edukację, czas wolny i rodzinę. Zdziwiony, że nie każdy chce swoje życie spędzać na liczeniu cyferek?
@enten: Nie. Może trochę zdziwiony, że ktoś kto nie interesuje się finansami i rynkiem inwestycyjnym mówi, że ktoś straci na nieruchomościach, albo na BTC. Szanuje za inwestowanie w edukację, czas wolny i rodzinę. To chyba najważniejsze rzeczy o które warto dbać. Bez spiny. Ja siedzę w cyferkach i inaczej widze świat, więc trochę się spinam jak ktoś wchodzi na te tematy. Jak mówiłem. Nie atakuje personalnie, tylko analizę rynku
@SzemranyInkub: Mają mają, lubię te okolicę. Ogólnie to także obok stoi prestiżowe Sea Towers, do samego skwerku też moment. Jak jakiś turysta zabłądzi w tamte rejony to musi łapać niezły zonk ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Ender_W: Ekspertem z inwestowania nie jestem i nie zajmuję się tym zawodowo. Ale zupełnie zielony też nie i sam też inwestowałem i inwestuję jakąś część bardziej hobbystycznie. I jak już inwestuję to długoterminowo a nie spekuła na to co jest akurat w modzie. Wiem, że żeby robić to naprawdę dobrze to trzeba temu poświęcić dużo czasu i na dodatek na bieżąco obserwować rynek. Ostatecznie wychodzi z tego praca jak każda inna.
@hann: Nikt nie sugeruje brak eksluzywnosci jak na Polskie warunki, faktem natomiast jest to ze w nizszej cenie mozesz miec mieszkanie z dostepem np do cieplego morza i piekne gory w zasiegu kilkunastu kilomertow (Chorwacja). W kazdym razie kazdy niech dysponuje swoimi oszcednosciami w sposob jaki mu pasuje, co natomiast nie wyklucza abstrakcyjnosci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atryu: chyba nie sprawdzałeś cen nieruchomości w Splicie czy Dubrowniku, chyba że masz na myśli jakąś wiochę chorwacką
@zeek: Owszem sprawdzałem, ceny są podobne (biorąc pod uwagę metraż i standard), natomiast we wspomnianych „wioskach” można wyrwać znacznie taniej (już nie wspominając o walorach owych wiosek w porównaniu do Polskiego wybrzeża)