Wpis z mikrobloga

@babadookk: Zaraz obok jest sea towers który również raczej kojarzy się wynajmem niż stałym mieszkaniem a jednak taki Wojewódzki coraz częściej siedzi w Gdyni. Dla niejednej majętnej osoby w tym kraju to super miejscówka do której będzie sobie przyjeżdżał co jakiś czas. W żadnym dużym mieście nie ma chaty tak blisko mariny, w samym centrum miasta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@weakra: Jak byś nie zauważył, to tu masz widok na morze i port 50m od wejścia (ale czy to dobry pomysł, to nie wiem). Może jak ktoś lubi żeglarstwo to może parkować łódkę pod domem.
@Ender_W: No nie jestem na czasie, bo mam ciekawsze rzeczy do roboty w życiu niż obserwowanie ceny jakiegoś wirtualnego gówna, co zatruwa planetę swoimi obliczeniami.
@Leniwiec1: @AndyMendy: patrze na ogloszenia dosyc czesto, w okolicach sankt gallen mozna dorwac mieszkanie za 300k chf. Przesun sie 50km w lewo od Sankt gallen do Austrii, znajdziesz 2-3 pokojowe mieszkanie za 150-200k e. Miejscowosci po kilkadziesiat k mieszancow. Zarobki 3-4x wieksze niz w polsce, czyste powietrze, bliskosc gor, niedaleko jezioro bodenskie. Dalej lepszy baltyk? ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Podalem przyklad na szybko, znalazlem 3 pokojowe
@enten: W sumie racja. Nie będę polemizował z tym czy bitcoin zatruwa środowisko przez sposób potwierdzenia transakcji. Nie musisz się absolutnie tym interesować. Bardziej mi chodzi o to, że ludzie którzy wieszczyli bańke na nieruchomościach i bitcoinie zawsze są i zawsze będą mówić, że jebnie. Pewnie ze jebnie, ale pytanie czy jebnie teraz z 22k PLN /m2 czy na 18k PLN /m2, czy za 5 lat z 28k na 23k. Ja
@weakra: ja nie bronie polskich cen ale nie wmawiajmy ludziom że za 260k chf można kupić mieszkanie w prestiżowej lokalizacji , powtarzam prestiżowej a nie ładnej bo w Alpach ładnie jest wszędzie
@Ender_W: Przepuściłem okazję? Przecież to jest czysta ruletka jak sam napisałeś. Nikt nie wie kiedy jebnie i jak jebnie. To tak jakby mówić, że przepuściłem okazję przechodząc obok kasyna XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)