Wpis z mikrobloga

@SebaD86: No drogo, ale standardowa cena w 3city to teraz 10k, jakieś lepsze miejscówki 12k, wiec nie spodziewałam się ceny niższej niż 15k za metr. Tych mieszkań nie ma tam zbyt wiele, a lokalizacja jest bez zwątpienia jedna z bardziej ekskluziw w Gdyni
  • Odpowiedz
@SebaD86: A za bitcoina trzeba dać 150k i co z tego?
Przyjdzie dzień, że zapakowani w te nieruchomości będą w końcu chcieli zrelizować zyski i wtedy zobaczymy na prawdę ile warte jest takie mieszkanie.
  • Odpowiedz
@SebaD86: Na wynajmie i tak ktoś zrobi 10% rocznie,
Zostaniemy wykupieni przez zachodnie fundusze emerytalne i inne resty, ciężko po prostu będzie żyć w polsce za polską pensje ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SebaD86: A za bitcoina trzeba dać 150k i co z tego?

Przyjdzie dzień, że zapakowani w te nieruchomości będą w końcu chcieli zrelizować zyski i wtedy zobaczymy na prawdę ile warte jest takie mieszkanie.

@enten: czekacie i czekacie i co? xD
  • Odpowiedz
@SebaD86: Jestem co jakiś czas w okolicy, sprawdzałem ceny - te mieszkania z dużym tarasem miały ceny powyżej 30k z metra.
Właśnie patrzę - wszystko sprzedane, zostało do wynajęcia kilka lokali usługowych na parterze...
  • Odpowiedz
@BajerOp: I jakoś nie znam żadnego bictoinowego milionera, za to znam kilka osób, co kupiło na górce i sprzedało prawilnie w dołku. Moi mniej ogarnięci finansowo znajomi obecnie odświeżyli temat krypto i zaczęli grubo inwestować (grubo, czyli w ich zasięgu to kwoty 500-1000 zł) tak więc być może niedługo będzie spuszczanie wody.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: pytanie czy mówimy o mieszkaniu dla siebie czy o kupieniu w celach inwestycyjnych. Do mieszkania tez uważam, ze lepsze są te okolice, które wymieniłeś - sama mieszkam w Redlowie. Ale myśle, ze mało kto kupuje mieszkanie w Yacht Parku, żeby tam na co dzień mieszkać ;)
  • Odpowiedz
@SebaD86: Za równowartość 700k PLN możemy mieć nowe świetne mieszkanie z widokiem na riwiere makarska zamiast na Bałtyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz