Wpis z mikrobloga

Już 10 marca jest dzień mężczyzn. Z tej okazji czas zrobić #rozdajo.
Do rozdania mam portfel taki sam jak na zdjęciu tylko logo ma wybite odwrotnie. Z tego powodu nie mogłem go sprzedać i chce go wam rozdać :D
Dla tych co sami chcą sobie zrobić prezent albo po prostu kupić ten portfel przygotowałem promocję -20% na taki portfelik wraz z darmową wysyłką.

O dniu kobiet też nie zapomniałem dlatego przygotowałem coś specjalnego. Jeżeli nie macie pomysłu na prezent to podsyłam swoją propozycję w komentarzach :D Dokładny opis tej propozycji wraz z atrakcyjną ceną znajdziecie na mojej stronie facebookowej podlinkowanej niżej.

Tutaj znajdziecie więcej moich wyrobów :D
https://www.facebook.com/MKCraft-100734768324165/?view_public_for=100734768324165

Rozdanie odbędzie się jutro o godzinie 19:30 (1 plusik - 1 los). Wysyłka do paczkomatu na mój koszt.
Zielonki z kontem założonym przed opublikowaniem tego wpisu również biorą udział.

#rozdajo #modameska #modadamska #leatherworking
CasualMirek - Już 10 marca jest dzień mężczyzn. Z tej okazji czas zrobić #rozdajo.
D...

źródło: comment_1613897222rXuFyPSOigiqaxAmgKkooc.jpg

Pobierz
  • 47
@baambaam: Zawsze można kupić budżetowe narzędzia z chin, ale praca takimi narzędziami nie będzie należała do najprzyjemniejszych. Ogólnie to do takiego portfela potrzebny jest jakiś ostry nożyk/skalpel, edge beveler, wooden slicker, tępe igły, jakieś urządzenie do zabijania nap oraz wybijaki otworów pod szew.