Wpis z mikrobloga

Już 10 marca jest dzień mężczyzn. Z tej okazji czas zrobić #rozdajo.
Do rozdania mam portfel taki sam jak na zdjęciu tylko logo ma wybite odwrotnie. Z tego powodu nie mogłem go sprzedać i chce go wam rozdać :D
Dla tych co sami chcą sobie zrobić prezent albo po prostu kupić ten portfel przygotowałem promocję -20% na taki portfelik wraz z darmową wysyłką.

O dniu kobiet też nie zapomniałem dlatego przygotowałem coś specjalnego. Jeżeli nie macie pomysłu na prezent to podsyłam swoją propozycję w komentarzach :D Dokładny opis tej propozycji wraz z atrakcyjną ceną znajdziecie na mojej stronie facebookowej podlinkowanej niżej.

Tutaj znajdziecie więcej moich wyrobów :D
https://www.facebook.com/MKCraft-100734768324165/?view_public_for=100734768324165

Rozdanie odbędzie się jutro o godzinie 19:30 (1 plusik - 1 los). Wysyłka do paczkomatu na mój koszt.
Zielonki z kontem założonym przed opublikowaniem tego wpisu również biorą udział.

#rozdajo #modameska #modadamska #leatherworking
CasualMirek - Już 10 marca jest dzień mężczyzn. Z tej okazji czas zrobić #rozdajo.
D...

źródło: comment_1613897222rXuFyPSOigiqaxAmgKkooc.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@rouli: Skoro nie chcesz to nie chciej. Nie za bardzo rozumiem kogo miało by interesować co ci się podoba a co nie. To rozdajo, a nie spis powszechny, nie musisz w nim uczestniczyć;)
  • Odpowiedz
@Bobokkk: Możesz napisać na fb lub tutaj na pw :D Aktualnie jest kilka opcji. Wykonuje i wysyłam po przedpłacie (przelew na konto), płatność części przed i części po, płatność za pobraniem lub wystawienie na allegro + dodanie prowizji od sprzedaży jaką tam naliczają. Niedługo planuję stworzyć sklep na etsy.com, ale aktualnie są takie opcje o których wspomniałem wyżej :D
  • Odpowiedz
@BoskiPrototyp: po pierwsze to skÓra a nie skura, a po drugie to nie rozumiem o co się rozchodzi. Definicja portfela może być dla każdego inna, ale najważniejsze jest to, że spełnia on swoją funkcję czyli możesz trzymać w nim banknoty, karty oraz monety. Aktualnie portfelem może być nawet telefon, a portfele krypto to już wgl dla ciebie jakieś szatańskie pomioty. Po co tacy ludzie komentują? Nic ciekawego nie masz do wniesienia
  • Odpowiedz