Wpis z mikrobloga

Czy ty zastanowiłeś się dobrze co napisałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co ma procent wartości jesli wartość jest mniejsza?


@cwlmod: Skoro zdajesz takie pytania, to nie masz pojęcia niestety, na czym polega najem długoterminowy.
@beniu89: Buahaha Ty umiesz w ogóle w matematykę?( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie pokazałeś że nie masz zielonego pojęcia jak wygląda finansowanie samochodu, a tylko posługujesz się jakimiś zasłyszanymi frazesami
@cwlmod: Ja pierdzielę, typie XD Nie powinienem tego robić, ale juh.

Audi Perfect Lease daje ci bardzo duży wykup końcowy, więc nawet jak masz kwotę bez rabatu, powiedzmy 100 tys. złotych, to oni odliczą te 50%, więc spłacasz 50 tysięcy. Podziel to na 50 rat i masz ratę 1000 zł.

A w innym banku? Ok, dadzą ci rabat na audi, powiedzmy zrobią cenę 90 tys. Bank ci da wykup 30%, czyli
@cwlmod: Kupowałeś kiedyś auto z salonu? Przynieś mi ofertę, gdzie w obecnych czasach audi daje 25% rabatu na nowe auto. W sytuacji, w której ciężko cokolwiek kupić, bo produkcja jest 3 razy wolniejsza niż przed pandemią. Ostatnio sam próbowałem kupić Q5 i była dosłownie jedna sztuka z sensownym silnikiem, nawet 3 godziny nie stała. I ty myślisz, że dostaniesz taki rabat? No, może na gołą a3 w najprostszym silniku.

Nie dyskutuję
@beniu89: #!$%@? mnie obchodzi, że audi ma teraz magiczny problem z produkcji pośrodku największego kryzysu. Wiem co było rok temu i wiem co dalej jest w takim BMW. Ten cały perfect lease jest gówno warty, bo niby ma super wykup tyle, że po rabacie w normalnym banku dostajesz mniejszy wykup a i tak jest taniej.

W przeciwieństwie do ciebie temat przerabiałem wielokrotnie wiec mi tu nie podskakuj głąbie( ͡° ͜