Wpis z mikrobloga

Marian ty ryża pało.. fajną sobie maseczkę zabrałeś na protesty pasuje ci pod kolor lateksu!!! Tutaj od razu macie przykład typowego wieśniaka z małej wioski z jedyną słuszną stacją... na początku jest proces nienawiści wobec PO jak to nie niszczyli gospodarki jak to nie okradali itp itd...potem jest zapalczywe popieranie każdej decyzji Pisu co może pokazywać nieudolność dawnych rządów ale to zjawisko występuje tylko u części społeczeństwa i przez jakiś czas... na końcu jest nienawiść do Pisu , wielkie protesty pokazywanie " polskości" i zmiana rządów na PO i koło sperdolenia się zamyka X D... ileż to ja ludzi nie spotkałem którzy krzyczą że Pis już nie wygra a jak pytam się na kogo głosowali to mówią że PIS XD... świetnym przykładem tego jest PIOTR KOŁODZIEJ BRAT PAWŁA.. wieloletni agent WSW ściśle współpracował z komunistycznym aparatem represji a teraz gdy nastąpiła demokracja Piotr stał się zapalonym przeciwnikiem PIS których nazywa Komuchami XD. nieźli Hipokryci i kłamcy .... ale to Polskie Universum tego nie zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #suchodolski #szkolna17
KNOUDI - Marian ty ryża pało.. fajną sobie maseczkę zabrałeś na protesty pasuje ci po...

źródło: comment_1613858370AzQzSP8LcqBJnm8bkwJCVi.jpg

Pobierz
  • 1
@KNOUDI: Aaa Sławek wiem że to przeczytasz Pipko bo zło nigdy nie śpi ( ͡° ͜ʖ ͡°) NADAL CZEKAM NA WEZWANIE NA KOMENDĘ i spotkanie z naczelnym przegrywem Polski.. podobno miałeś 113 GB na 8 typa XD... To był twój zamiar zgarnąć do nagrania byłego współpracownika z zakładu który wiedział o tobie całą niewygodną prawdę.. dogadałeś się z nim bo w końcu 300 metrów od siebie mieszkacie