Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Tom_Ja: temat bardziej złożony się memcen wygodnie pomija, że to głównie przez co raz większe koszta w stosunku do tego co (szczególnie młodzi) na rękę mogą zarobić.
Nie jedyny ale chyba największy powód to kreacją pustego pieniądza i wiecznie baniujące ceny nieruchomości.
Dzisiejsze pokolenie żyje na co raz mniejszej powierzchni i musi na nią co raz dłużej pracować.
Kolejna kwestia to co raz większe obciążenia na utrzymanie systemu emerytalnego i zdrowotnego
szpongiel - @Tom_Ja: temat bardziej złożony się memcen wygodnie pomija, że to głównie...
@koroluk: a moze to wynika z tego ze w polsce 55% obywateli mieszka w domkach jednorodzinnych i uwazaj teraz, w moim tylko sam moj pokoj ma prawie 15m^2 z lazienka na pietrze ponad 18m czyli z dwa razy tyle co kawalerka ktora sie wykopki wczoraj podniecaly w poznaniu i pewnie z 3x wiecej niz studenckie pokoje na wynajem, co tez trzeba brac pod uwage jesli chcecie porownywac takie rzeczy jak ty
Pobierz niewaznejuz - @koroluk: a moze to wynika z tego ze w polsce 55% obywateli mieszka w d...
źródło: comment_16138628699bO2X37dVZVNhP1aulCBEr.jpg
@koroluk: jeszcze mnie zastanowilo czy faktycznie "mimo pracy" to wzialem neetow stad i wrzucilem do tabelki i jeszcze poprawilem, dajac pkb na glowe mieszkanca bo to sie wydaje bardziej adekwatne skoro w innych przypadkach bralem wartosci procentowe
no i ja tam widze ze takie czechy, polska, portugalia, slowacja, maja slupki bardzo podobne biorac pod uwage pkb na glowe i jakos tak dziwnie wychodzi ze przy okolo 40k pkb na glowe, liczba
Pobierz niewaznejuz - @koroluk: jeszcze mnie zastanowilo czy faktycznie "mimo pracy" to wzial...
źródło: comment_16138655771p9TlObuzxUi4Ftj6vIi92.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tom_Ja: ale co znaczą te zaznaczenia? Jasno z wpisu wynika że praca tutaj w znaczeniu podnoszenia swojej wartości przez lata i oferowanie czegokolwiek więcej niż małpa...
@Tom_Ja: a kiedyś nawet go szanowałam, za konkretne (wtedy) sensowne opinie, później bronił nieatakowanych kościołów, a teraz ma coś do bosaka, który nie ukończył studiów i gdyby nie pseudopolityka i żonka finansowana z ordo... W weekendowe noce, to raczej kukiz się udzielał.
@WiesniakzPowolania: pijesz, nie pisz. Nigdzie nie napisałam ile posiadam. Gratuluję, że ty ciężko pracowałeś i masz ile masz. Natomiast są ludzie typu janusz, nic nie robią i skaczą od jednej rady ssp do drugiej, a hajs im się zgadza. Tak jak zgadza się twój nick jeżeli uważasz, że to normalne. W ssp powinni pracować kompetentni ludzie, nie bo przynależą do tej właściwej partii. A ty, w normalnym kraju, nie powinieneś zapierdzielać