Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jin: Techniczny nokaut (ang. technical knockout, TKO) – zwykle jest ogłaszany, gdy sędzia lub inne osoby (np. lekarz ringowy, sam zawodnik lub jego trener) przerwie pojedynek z powodu niezdolności zawodnika do kontynuowania dalszej walki, mimo że ten nie został wyliczony. W takim przypadku decyzja o technicznym nokaucie podejmowana jest w wyniku przekonania, że dalsza walka może zagrozić jego zdrowiu lub życiu.
@Conscribo:

I myślisz, że gdyby to była walka bokserska, sędzia pozwoliłby na jej kontynuację?
Tu na filmie masz dosyć podobne sytuacje (przynajmniej pierwsze dwie bo dalej nie chce mi się oglądać)
Jin - @Conscribo: 

I myślisz, że gdyby to była walka bokserska, sędzia pozwoliłby ...
@Sumistrz5 No widzę, że wyk0pki kolejny raz dały popis inteligencji. Na filmie widzimy skrajnie patologiczne zachowanie, które mogło doprawadzić kalectwa, lub nawet śmierci tej dziewczyny. Nawet nie ma znaczenia czy stałaby tam kobieta czy mężczyzna.

Jednak najważniejsze dla przegrywów jest to, że HEHE gŁuPIA BaBA DOstAŁa w mOrDE :DDDD HEhE GŁUPIA LEWACZKA MOGŁA SIĘ NIE SPOTYKAĆ Z ARABAMI, NALEZALO JEJ SIĘ, CO NIE MATI??? ;;;--DDDD

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MikiGRU: Ja też i nie przyszło mi do głowy, że wykopkom (Mirkom) się podoba, bo też by tak chcieli Polkę walnąć. Dlatego właśnie "nie sądź innych swoją miarą".