Wpis z mikrobloga

@wojskowy-onanista1: chyba nie zrozumiałaś kontekstu. W tamtym wpisie to było nawiązanie do propagandy, którą serwuje tvpis, gdzie proponowali modlitwę na walkę z depresją/alkoholizmem. A w tym wątku to chodzi mi o to, że kobiety czasto mówią zupełnie co innego niż myślą i robią.
  • Odpowiedz
@cyfron_v2: Nie, chyba nie rozumiesz kontekstu. Napisałeś

słuchać baby to tak jak rozmawiać z chorym psychicznie


A potem jednak w pozytywny sposób (sugerujący, że jednak posiadasz empatię) napisałeś o jednej z chorób.
  • Odpowiedz
@derton778: Przecież ten koleś wcale nie jest jakiś strasznie mocno napakowany tylko zrobił redukcję i przez to jest docięty. Nawet na mirku można napotkać sporo większych.
@Kasahara: Konsultowałeś tę bombę z lekarzem, robisz regularnie badania? Jakieś odbloki? Nie boisz się patryk2703? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego:

Jestem pod opieką 3 lekarzy - kardiologa, endokrynologa, gastrolga
Badania krwi co 2-3 msc robię pełen pakiet
Nie robię odbloków i nie zamierzam
A Pajaca nie oglądam :) naturala też nie udaje
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego:

- Miałem różnie. Na redukcji zazwyczaj 200 ng/dl na plusie kalorycznym około 500 ng/dl. Mimo to naturalnie zrobiłem dość sensowną formę zaczynając późno, bo w wieku 27-28 lat z dramatycznego stanu. Naturalnie doszedłem też ponad 250 kg w ciągu i w przysiadzie czy 100 kg OHP (klata naturalnie słabiej, bo z 130 chyba była)
- Nie zauważyłem niemalże żadnych zmian oprócz tego, że cały dzień czuje się jak na
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: tak. I dostałem HCG i AI od niego do cyklu po pokazaniu badań¯\_(ツ)_/¯. Wszystko robisz prywatnie, wybierasz dobrego lekarza i zero #!$%@?. No chyba, że ktoś debil i po NFZ lata
  • Odpowiedz