Wpis z mikrobloga

@NaglyAtakGlazurnika: ja mam pytanie bo co chwila widzę, że starają się o jakiekolwiek info od miłościwie nam panujących i czasem je uzyskują, a czasem się biją o to. Tylko powiedzcie mi co dalej z takimi informacjami czy też nie wygodnymi faktami do których uzyskujemy poprzez ich działalność dostęp... ?
@krzych0: Wytknales mi blad. Ok, przepraszam bije sie w piers. Poprostu wczesniej ani razu o nich nie slyszalem - a teraz non stop.
Bardzo sie ciesze ze sa takie organizacje bo wladza musi czuc oddech suwerena.
Mam tylko nadzieje, ze jak zmieni sie wladza to tez beda ich #!$%@?. Ale w to akurat watpie. Bo sa dosc upolityczniona organizacja


@Bintang: Nie wiem, czy będziemy #!$%@?ć( ͡° ͜ʖ ͡°), ale patrzeć na ręce na pewno. Bez względu na barwy partyjne.
Trudno mówić o symetrii, gdy na większość decyzji i wpływu na to jak wydawane są pieniądze publiczne ma rząd. Gdzie możemy, patrzymy na ręce
a 1% przekazuję na chore koty, a Watchdogowi wpłacę bezpośrednio na ich konto. Chyba słyszeliście, że pis kradnie nawet te pieniądze z 1%?


@to_znowu_ja: Dzięki za Twoje wsparcie. Plusem darowizn dla przekazującego jest to, że możesz sobie je odpisać od podatku, ale to pewnie wiesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nam raczej nic z 1% nic nie zaginęło w zeszłym roku, a przynajmniej nie mieliśmy podstaw do takich
@NaglyAtakGlazurnika: ale wy macie zryte łby xd. WD "walczą" z każdym od lat (czego przykładem był niedawny wpis dotyczący jakiejś afery związanej z PO) i chwała im za to,ale takie betony, polityczne kibolstwo, jak ty, usilnie będzie dopisywać tutaj partyjny kontekst.