Wpis z mikrobloga

"To jest moje małe okno na świat. I co minutę jest inny widok. Teraz mogę tego nie rozumieć, nie koniecznie muszę się nawet z tym zgadzać. Ale powiem wam coś: akceptuje to wszystko i po prostu sunę między tym. Jeśli chcesz utrzymać wszystko w równowadze to jest to o czym ja mówię. Jeśli chcesz iść z biegem rzeki, morze nie odmawia dostępu żadnej rzece. Cała rzecz polega na tym, aby pozostać w stanie ciągłego odejścia jednocześnie przybywając. Jednocześnie powitania i pożegnania. Sama podróż nie wymaga wyjaśnień. Jedynie pasażerowie i tu pojawiacie się wy. To tak jakbyście pojawili się na tej planecie z pudełkiem kredek. Możecie mieć 8 sztuk, albo możecie mieć 16 sztuk. Ale wszystko polega na tym, co możecie zrobić z tymi kredkami, z tymi kolorami które macie. Nie przejmujcie się rysowaniem w obrębie linii, albo wyjeżdżaniem poza nią. Kolorujcie poza linią, kolorujcie nawet poza kartką. Nie blokujcie mnie. Cały czas płyniemy do morza. Nie jesteśmy pozbawieni dostępu do morza, tyle wam powiem." cytat z filmu "Walking life"
#cytaty #cytatywielkichludzi #swiadomysen #luciddream #swiadomosc #rozwojosobisty #rozwojduchowy
  • 3