Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się, że środowisko od #przegryw I #szarpankizzyciem może tak wyprać mózg. Wizyta u lekarza (znaczy LEKARKI - KOBIETY) wyrasta tu do wydarzenia wręcz epokowego. Najgorsze jest to "hehe gdybym był prawnikiem, to by mi łodzika zrobiła, hehe segzy". Wierzcie mi, lekarz ma 20 delikwentów dziennie i ma was szczerze w dupie.


#bekazpodludzi ##!$%@?
Javert_012824 - Nie spodziewałem się, że środowisko od #przegryw I #szarpankizzyciem ...

źródło: comment_1613634257dVkJpbDhFw1FZHjZbFazvg.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Zabomen_2: @Mazurski_Separatysta: Ale jaki źle potraktowany? :D

Koleś powiedział, że pracował na budowach. Praca na budowie w 99% przypadków to murarka itd. i tak też babka pomyślała. Nie wyśmiała go z tego powodu ani nic, rzuciła przypuszczenie że dorywcze prace. Co jest w tym złego?

Typ nie sprecyzował gdzie pracuje, trudno żeby się domyśliła. To trochę jak w drugą stronę, moja koleżanka kiedyś wszystkim mówiła, że pracuje w IT, a
  • Odpowiedz
@kogut_20 Ten doktorant jeszcze 3miesiace temu się żalił że pracuje w fabryce smrodu, miesiąc później miał już inna robotę w jakimś biurze a teraz jest doktorantem na wykopie. Wykopek z tagu przegryw to mitoman? Nowe nie znałem xD
ZRESZTĄ SAM SIE PRZYZNAJE W SWOJEJ BELCE ZE TO CO PISZE TO FIKCJA XD
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny: @Javert_012824

Po pierwsze nigdy nie pracowałem w fabryce smrodu, tylko składałem tam papiery i żaliłem się, że muszę latać po sądach i udowadniać im, że nie jestem karany.

Po drugie wyobraź sobie, że każda budowa ma swoje biura budowy, w których pracują behapowcy, inżynierowie budowy i ogólnie kadra kierownicza.
  • Odpowiedz
@AlojzyKoniowal: Jak powiem, ze pracuje w Zabce to raczej każdy wyobrazi sobie, ze pracuje na kasie za najniższa krajowa. Jakbym była kadra kierownicza, bhpowcem, Ksiegowa czy z IT to bym to podkreśliła, jeślibym nie chciała żeby myśleli, ze jestem kasjerka. A nie miała pretensje za to co im pierwsze do głowy przyszło na taka informacje.
  • Odpowiedz
ale tak to jest w liberalnym społeczeństwie - słabe targowanie się z kobietami o prokreację i przebijanie stawki przez kapitalistów prowadzi do tego że są one uprzywilejowane i mogą sobie otwarcie pozwalać na brak szacunku wobec innych pełniąc nawet stanowiska publiczne. remedium jest państwo totalitarne i redystrybucja seksu


@darkembrace777: Polecam czasem dobrowolnie wyjść z piwnicy, zanim ktoś cię z niej w końcu wyciągnie siłą ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
facet słusznie się wkurzył bo p0lka jak usłyszała, że pracuje na budowach to od razu przypięła mu łatkę robola-alkusa ale no musisz bronić jej godności jakby od tego zależało twoje życie. Twoja zbroja lśni rycerzyku


@Mazurski_Separatysta: tylko zamiast płakać na portalu ze śmiesznymi obrazkami powinien jej dać lekcję życia i pojechać jak burą sukę tam na miejscu, może następnym razem dwa razy pomyślałaby zanim pozwoli sobie na tego typu uwagi.
  • Odpowiedz