Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się, że środowisko od #przegryw I #szarpankizzyciem może tak wyprać mózg. Wizyta u lekarza (znaczy LEKARKI - KOBIETY) wyrasta tu do wydarzenia wręcz epokowego. Najgorsze jest to "hehe gdybym był prawnikiem, to by mi łodzika zrobiła, hehe segzy". Wierzcie mi, lekarz ma 20 delikwentów dziennie i ma was szczerze w dupie.


#bekazpodludzi ##!$%@?
Javert_012824 - Nie spodziewałem się, że środowisko od #przegryw I #szarpankizzyciem ...

źródło: comment_1613634257dVkJpbDhFw1FZHjZbFazvg.jpg

Pobierz
  • 45
@Javert_012824: no i co jest złego w przypuszczeniu że lekarka która gardzi kimś kto zajmuje się pracą fizyczną to cichodajka? u kobiet wszystko rozbija się o seks, to jest ich główny motyw przewodni w życiu, bo zdają sobie sprawę że przedłużenie gatunku to ich jedyna właściwa funkcja w której mogą być przydatne społeczeństwu. to że założenie autora o tym że brak szacunku jest za pracę fizyczną, a nie za zakola to
@Javert_012824: liczenie na prestiż związany z wykonywanym zawodem to cope dla brzydali. Kobieta będzie też będzie odczuwała obrzydzenie do brzydkiego prawnika, co najwyżej będzie się z tym kryła. Osobiście jestem całkowicie przeciwny traktowaniu ludzi z góry bazując na ich statusie materialnym lub wyglądzie, bo to bardzo płytkie. A
nie wszystkie kobiety są takie straszne, żeby gardziły "robolami" - sam kiedyś pracowałem na budowie, remontowaliśmy urząd miasta. Jako nowicjusz byłem tam chłopcem
@Javert_012824: Masz rację kolego. To jest w ogóle komedia. Koleś poszedł do lekarki, ta z nudów czy dla zabicia niezręcznej ciszy podczas wypełniania papierów zapytała go co robi w życiu, on pewnie pod nosem odburknął coś w stylu "aaa na budowach robię", ona odpowiedziała pierwszym co przyszło jej do głowy, a teraz cała sytuacja jest rozpracowywania na forum dla wykolejeńców, wyjaśniane jest jaką to zdzirą była ta lekarka i jak gościu
@Javert_012824: Zacznijmy od tego że ci ludzie słuchają blackpillowych celebrytów którzy OTWARCIE przyznają że nie mają doświadczenia z kobietami. To jakbyś poszedł do gościa który nigdy nie miał do czynienia z samochodem i który doradza ci jak je naprawić...Pomijam fakt że słyszałem od pewnych z bardziej rozpoznawalnych blackpillowców że w blackpillu chodzi o looksmaxing a nie mizoginie...właśnie widać po komentarzach...
@go_getter_mirek: jak przegryw może mieć doswiadczenie z kobietą jak nigdy go żadna nie zechce? XD lepiej słuchać coachów co mają wszystko podane na tacy jak #!$%@? przrgrywowi ze wystarczy byc miły XD
Serio powinni porad na temat wzroku pogardy i traktowania jak powietrze posłuchać od kogoś kto nigdy tego nie doświadczył?