Wpis z mikrobloga

Uskarżałem się w pracy na niską wilgotność powietrza, rzędu 20% obecnie. Ze dwa lata temu udało się zamówić ultradźwiękowy nawilżacz - g---o.
Prosiłem w tę zimę o takie oldschoolowe ceramiczne pojemniki na grzejniki za 11 cbl/szt., to skończyło się na niczym. Zrobiłem zatem swoje ( ͡ ͜ʖ ͡)

#pracbaza #diy #druciarstwo #januszex
macgajster - Uskarżałem się w pracy na niską wilgotność powietrza, rzędu 20% obecnie....

źródło: comment_1613630655ZMSeET8hT8r2LRWFHkiUh3.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xxx12321_new: no to przyfarciłeś ;) Mnie wysusza śluzówkę, a jak się "nawilży" tym ultradźwiękowym, to oddycham niemalże z bólem płuc. Co się dziwić, kiedy woda nie miesza się z powietrzem w odpowiednio małej skali i powstaje zimna łaźnia parowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fizzly: ale wydajność tych ceramicznych też niska, z 2litry wody na dzień potrzeba do pomieszczenia 15 metrów to teraz trzeba by ciągle dolewać a one nie mają takiej sprawności aby tyle przerobić, tylko nawilżacz ewoparacyjny.ma sens
  • Odpowiedz
  • 2
@macgajster a nie możesz tego pojemnika postawić na grzejniku? Ta akcja z wieszaniem z boku odnosi się do grzejników żeberkowych które grzeją wszystko dookoła, ten co masz grzeje powietrze zasysane na dole i wypuszczane góra, więc największą efektywnośc będzie na górze grzejnika, a nie z boku
  • Odpowiedz
@kaspah: parapet jest nisko. Po części jest to też "projekt" mający pokazać piętro wyżej w hierarchii, że coś jest nie halo i żydzenie 11 zł + przesyłka na nawilżacz nie jest fajne. Poza tym... nuda w pracy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz