Wpis z mikrobloga

@SoulShredder: ja całe życie chodziłem w jeansach PO POLU i nie zmieniałem w domu, aż sobie kupiłem dresy. Tak z d--y. K---a, jaka to wygoda plus gdzie siadać na brudnej ławce a potem na łóżku (nie w sensie pościeli, to dopiero byłby syf) Także w doma ja tylko dresy
  • Odpowiedz
@zasadzka01: ale zrzucasz je z siebie dla komfortu fizycznego czy psychicznego? Ja chodzę w jeansach takich normalnych, nie żadnych rurkach czy innych wynalazkach i jest mi w nich wygodnie całą dobę. Nie mam potrzeby się przebierać w wygodniejsze ciuchy bo jeansy same w sobie są wygodne. Mam też dresy, ale nie są to ciuchy wygodniejsze tylko po prostu inne :D

A co do "brudu z miasta" jak wychodzę z chaty,
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak fizycznego. mogę ci nich cały dzień latać, jak pracowałem w porcie to zmiany 16 gra latania między nabrzeżami n---------m w dżinsach i ok. Ale.jak jestem w domu, muszę je ściągnąć.
  • Odpowiedz
@Armando103 chodzi Ci o to że siedze w domu z wywalonym brzuchem, o to że nie używam telewizora czy o co? Zdradzę Ci tajemnice może to być szok dla ciebie ale naprawdę wiele osób która nawet nie wie że istnieje coś takiego jak wykop też tak robi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@funibuni: lol, ja do 29 lat w domu w dresach, na miasto w jeansach lub odpowiednich spodniach materiałowych. Mniej więcej 2 lata temu stwierdziłem, że po co mam się męczyć na mieście. Jedyne co to kupiłem kilka par porządnych dresów i teraz mam dresy domowe i dresy wyjściowe :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Armando103: WTF, sam tak siedzę często. Ostatnio też mi się przytyło, bo dwójka dzieci się urodziła i nie ma czasu na sport póki co.

Zajmij się sobą
  • Odpowiedz