Wpis z mikrobloga

@DADIKUL o ile nie pracujesz w johnexie/kołchozie to prawdopodobnie pogadanie z szefem wystarczy. Ewentualnie zawsze możesz się izolować z powodu covidu :-)
@DADIKUL: Bol plecow w sumie nie do zbadania jest, mozesz miec naderwany miesien/naciagniete sciegno/trappes nerve - nie da sie tego zbadac, lekarz wydaje opinie tylko na podstawie wywiadu - pytania o symptomy
zależy gdzie pracujesz ale "stress leave" można spokojnie dostać praktycznie u każdego GP


@KedzioRRz: powodzonka, znam takich co brali sobie stress leave, a potem to zostaje w papierach i kolejny pracodawca popatrzy na referencje i podziękuje za współpracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KedzioRRz: od wtedy kiedy medical record jest potrzebny do pracy. Poza tym nie musi mieć wglądu w nhs, ponieważ stress leave jest zapisywany w kartotece pracownika w zakłądzie pracy (powód wolnego jest znany jak to wolne bierzesz, bo musisz przynieść zaświadczenie od lekarza). Więc np. jak pracodawca zbiera referencje, gdy chce kogoś zatrudnić i poprzedni pracodawca przekaże taką informację to masz już kółeczko zamknięte. W dodatku niewykrywalne, bo nikt nie musi
@Budo o proszę, ciekawe, nie wiedziałem o tym. Mądrego to i dobrze posłuchać ( ͡ ͜ʖ ͡)
Opierałem się w sumie na historii managera produkcji z mojej firmy który odszedł na stress leave a potem od razu się zwolnił, z tego co wiem nie miał problemu ze znalezieniem pracy na tym samym stanowisku