Wpis z mikrobloga

Czy może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego tak wielu chłopaków nie może zdobyć dziewczyny podczas gdy wszystkie dziewczyny które się nawet nie starają już mają chłopaków, a te które nie mają chłopaków biją się o nie co najmniej kilku chłopaków? I jak jest to w ogóle możliwe skoro w populacji dziewczyn jest tyle samo co chłopaków?
#blackpill #przegryw
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Bezi1538: Kobieta/dziewczyna chce spędzać czas tylko z Chadem (20% nadsamców). Gadzi mózg gardzi podczlowieczenstwem i przecietnactwem przez co większość normików i przegrywów NIGDY nie będzie w SZCZĘŚLIWYM związku.

Oskarki zwykle w podstawówce rozdziewiczają kilka dziewczyn, a w gimnazjum ta liczba się potraja, natomiast przegryw będzie fapał do końca studiów swoją 9 cm. kuśkę żeby w wieku 30 lat zrobić ER abo magika.

Taki los tysięcy polskich mężczyzn.
  • Odpowiedz
jak jest to w ogóle możliwe skoro w populacji dziewczyn jest tyle samo co chłopaków?


@Bezi1538: kłamstwo, jest 100 tysięcy więcej mężczyzn niż k0biet w wieku produkcyjnym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bezi1538: moja koleżanka jest sama, a niby nie powinna, bo w mieści się w skali ruchensteina, a do tego można pogadać na każdy temat, a i w seksy umie i lubi (ale tego nie mogę potwierdzić ;)). I jak nie trafia na idiotę, to ląduje we friendzone. I mam lekki "wtf".
  • Odpowiedz
@Bezi1538: poniewaz produkcja meskich gamet jest nieograniczona, natomiast kobiety moga wydac tylko okreslona liczbe komorek jajowych i nosza gowniaka przez 9 miesiecy co czyni je bardziej cenna i selektywna plcia
  • Odpowiedz
@KarolakSensei: Co do tego zgoda, ciekawi mnie natomiast co się wylęgnie z obecnej formy selekcji naturalnej. Bo obecnie masa ludzi w krajach rozwiniętych się nie rozmnaża. Prawdopodobnie potomstwo zostanie wydane przez osobniki posiadające większe chęci do rozmnażania. Co na to hipergamia? Czy się zwiększy czy zmniejszy? Następne pokolenia będą miały jeszcze gorzej pod względem związków czy może się im polepszy?
  • Odpowiedz