Wpis z mikrobloga

@lux666: Przegięcie.
To właśnie odrzuca mnie w dokkanie. Wrzucą pierdyliard EZA (i to nawet nie z-battle) i powtarzalne eventy. A jak już wrzucą nowy content to jest irytujący na poziomie WT.
Zamiast zreworkować WT, kontynuować fabułę, wrzucić coś świeżego, to oni wrzucają kolejne EZA koks karcie, plus przy okazji po kilku latach przypominają sobie o szrotach bez których nie zrobisz EZA koks karty xD
Niby wyzwanie, nie można mieć wszystkiego, ale
@ArmandoV2: Questów chyba nie będą robić bo to nie generuje żadnej kasy, jeszcze f2p karty z eventów są przydatne i/lub wspierają główne z bannerów, a quest to robota dla nich (obrazki do story itd) a zysk żaden.
@ArmandoV2: zrobienie wszystkich kart dla eza od 0 zajęło mi 5 dni spokojnego farmienia. Umówmy się - ta gra poza esrb nie jest żadnym wyzwaniem wiec jej celem jest co ? Ano właśnie zbieranie kart. Eza do LR Frieku jest dziwne, ale nie jest wymagane żeby jakiś event zrobić - po prostu silna karta będzie jeszcze silniejsza. Power creep w dokkanie jest dużo wolniejszy niż np w Bleach Brave Souls czy
@lux666: Swego czasu na twitterze ktoś wrzucał, że niby dalsza fabuła jest w plikach gry, ale pewnie będzie tak jak piszesz - zero zysku, więc nie wrzucą.

@Kyouke: Wiadomo, ale po ponad 900 dniach gry to jest zwyczajnie nudne. Ja czuję się wypalony mając robić w kółko to samo. Nie sprawia już to tyle zabawy co kiedyś (pewnie do następnej rocznicy xD).
Co do Legends - całe szczęście, że w