Wpis z mikrobloga

@Marek_Szajba: no se leci karynka do Anżeli na browca i machnie jej Anżela manikjura czy tam pedikjura pewnie a potem Karyna odbierze potomstwo jak na przykładną matkę przystało, elegancka i wystrojona jak prawdziwa królowa byznesu państwowego
@brakloginuf: Fundusz niezależnie od wysokości przyznanych alimentów wypłaca maksymalnie 500 zł na dziecko. Ale tak, to jak najbardziej możliwe. Osobiście poznałem 26latkę, która z OPSu ciągnęła ponad 8 tys zł, nigdy nie pracowała, a jej nieoficjalny konkubent (bo oficjalnie była chlip chlip samotną matką) robił na czarno. Czy powinno się pomagać takim ludziom? Wg mnie nie, tym bardziej że te rozwody to często pic na wodę a niepłacone alimenty to często
@brakloginuf: prawda to, mam kuzynkę która działa z podobnym modus operandi, trójka dzieciaków w tym jedno z autyzmem, każde z innym kolesiem, jeden z nich strzelił samobója, drugi w pierdlu. Nie pamiętam dokładnie ile ona ma lat, jakoś 38 by wyszło, a swoim życiu pracowała rok, może dwa w tesco, a tak hi life z sociali. Ileś lat temu jak ją spotkałem żaliła się że jej coś tam zabierają i teraz