Wpis z mikrobloga

Codzienne hatfu na przegrywów 3/365
'Wmawiacie niedojrzałym nastolatkom, że są nieodwracalnymi przegrywami, bo w wieku 19 lat nie dostapili mitycznego segzu, czy nie pocałowali dziewczyny. Super pomoc.
Towarzystwo wzajemnej adoracji usprawiedliwiające brak starań i pracy nad sobą.
"i co hehe może mam iść pobiegać?" - tak, z pewnością lepiej to na was podziała jak przesiadywanie na tym tagu'
#przegryw #hatfu
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@akwen111 kolejny któremu wydaje się, że przegryw to kwestia zaruchania

szkoda słów #czarnalista

na cholerę wy się musicie tutaj produkować?

Ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem ( ͡º ͜ʖ͡º) ps. Zwróć uwagę na cudzysłów.
  • Odpowiedz
@akwen111 ale jak nie ruhsz to chodzisz taki przybity. Wiem po sobie, limit to 2 miechy później wchodzi deprecha. Nie wiem jak jest powyżej 6mscy nie dymania bo od 15go roku życia raczej regularnie. I miałem lepsze i gorsze chwile. Więc jak wy nigdy albo przerwy po parę lat to się nie dziwię że takie śmieci na tagu lol
Ważyłem 115 najwięcej 67 najmniej- więc byłem ulany i szczurem też. Teraz
  • Odpowiedz
@kamilek98PL: brak motywacji i marazm to coś z czym można sobie poradzić. A jakby się zastanowić to większość społeczeństwa tak żyje. Rano do roboty a po robocie internet/tv i tak całe życie. Jesteś w połowie drogi bo wiesz że utknąłeś. Ja czuję się tak samo od około roku i na tyle mam tego dość że odważyłem się pójść do psychologa, po mału odzyskuje chęć do działania. Apropo samej motywacji możesz
  • Odpowiedz
jeśli myślisz, że p---------e wykopków z tagu jest w stanie zniszczyć życie świetnie rokującego młodego człowieka to nieźle jesteś oderwany od rzeczywistości.


@Another_One: Skoro według niektórych ten zły lewicowy Netflix przerabia nastolatków na 'julki i oskarki' to dlaczego nie jeden tag na wykopie xD
  • Odpowiedz
kolejny któremu wydaje się, że przegryw to kwestia zaruchania


@akwen111: no tak, bo na tagu 90% wpisów dotyczy kultury i sztuki, a nie jojczenia, że nie miało się baby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz