Wpis z mikrobloga

Codzienne hatfu na przegrywów 3/365
'Wmawiacie niedojrzałym nastolatkom, że są nieodwracalnymi przegrywami, bo w wieku 19 lat nie dostapili mitycznego segzu, czy nie pocałowali dziewczyny. Super pomoc.
Towarzystwo wzajemnej adoracji usprawiedliwiające brak starań i pracy nad sobą.
"i co hehe może mam iść pobiegać?" - tak, z pewnością lepiej to na was podziała jak przesiadywanie na tym tagu'
#przegryw #hatfu
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@akwen111: a do czego niby sami go sprowadziliście? Jak wchodzę na mirko i widzę tag przegryw to 3/4 wpisów jest o braku dziewczyny (rzadko chłopaka). Trochę jest o braku pracy czy w ogóle perspektyw na życie. Rzadko zdarzy się inny temat. Pomijam wpisy w stylu "znów sie obudziłem #przegryw".
Nie masz kobiety? Przełam się i gadaj do nich. Nie masz roboty? To jej szukaj. Mówię to jako
  • Odpowiedz
(rzadko chłopaka).


@MarMac: żeński przegryw to rzadkość, wiem .. banał

Trochę jest o braku pracy czy w ogóle perspektyw na życie. Rzadko zdarzy się inny temat. Pomijam wpisy w stylu "znów sie obudziłem #przegryw
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@crystalmethh: dowartościowałeś się już kolego? Łatwo tak Ci jest gnębić słabszych? Ja nie wiem bo nigdy nikomu złego słowa nie powiedziałem ale widzę, że dla Ciebie to chleb powszedni. Poczytaj sobie niektóre historie na tagu, ludzie na prawdę przeżywają dramaty już od najmłodszych lat. Jeżeli ktoś tu trafia to szuka zrozumienia bo nikt wcześniej się jego problemem nie zajmował a nawet nie interesował. Nie będę wdawał się z tobą w
  • Odpowiedz
jak sie nie urodziłeś w syfie, to tego nie zrozumiesz.


@akwen111: jak nie urodziłeś się w takim syfie i patologii, gdzie musialeś nauczyć się dawać sobie radę, żeby nie skończyć jak wszystko to co widzisz dookoła to tego nie zrozumiesz. No ale wiadomo, prościej jest stwierdzić, że jeżeli Oni tak żyją, to po co coś więcej?
  • Odpowiedz
@crystalmethh: Również wspieram akcje. Powielanie #!$%@? wzorców to coś #!$%@? wg mnie, a ten tag się tym szczyci.

#!$%@?ą od rzeczy, że jak się nie urodzisz w patoli to nie wiesz. #!$%@?, że na śląsku praktycznie co drugi górnik to alkoholik i większość hanysów miała starego pijanego, a ich perspektywa placu to familoki obrośnięte gównem i brudem. Potem przychodzi magiczna wróżka i nagle wyrastają na ludzi. Percepcja takiego przegrywa jest
  • Odpowiedz
kolejny któremu wydaje się, że przegryw to kwestia zaruchania


@akwen111: przecież cała filozofia pod #przegryw ogranicza się do ruchania xD życie dla nich nie ma sensu, po co Ci pasje, po co odkrywać świat, po co się uczyć, jak i tak nie poruchasz, bo zakola? XD
  • Odpowiedz
@Ranger: zwróć uwagę, że zdecydowana, pewnie miażdząca większość tego tagu to małolaty.

O czym człowiek myśli głównie w takim wieku? dolicz do tego pokaźne hordy trolli i masz to, a nie co innego

przecież cała filozofia pod #przegryw ogranicza się do ruchania xD


@Ranger: nie cała, są tu wartościowe treści, lecz niestety tonę one w morzu kompostu
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś nie miał towarzyskiego życia w latach 15-20, to niby kiedy ma je mieć?


@kamil150794: no ja na przykład wyszedłem z przegrywu mając 19 lat, zacząłem czytać o PUA, zacząłem pisać masowo z dziewczynami na czatach/portalach randkowych, spotykać się z nimi, aż w końcu nauczyłem się jak to wszystko działa... Zrobiłem 'demonic confidence', na uczelni jak czekałem z jakąś obcą osobą to zawsze, mimo, że nie było to w
  • Odpowiedz