Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Dzisiaj prawie straciłem 30% na pump and dump. Spróbowałem szczęścia na nowej grupce, trustable pumps, która ma być mega legitna. Mają system, który automatycznie losuje coina i da się to zweryfikować. Coin jest losowany z puli 5 coinów więc nadal właściciele mogą oszukiwać i na 100% to robią. Do tego na tym serwerze coina podają w obrazku przez co trzeba ręcznie przepisać nazwę do bota. Kolejnym problemem jest to, że w grupie jest 5000 osób przez co pompa jest dosyć słaba i tylko boty ją sztucznie pompują. Przez to wszystko coina kupiłem na samej górce w 3 sekundzie po ogłoszeniu coina. Na szczęście nie sprzedałem tylko wystawiłem zlecenie sprzedaży żeby wyjść na 0. Jakimś cudem po godzinie okazało się, że inna grupa robi pompę na tym samym coinie dzięki czemu wyszedłem na 0 a mogłem nawet być na + gdybym zostawił poprzednie zlecenie sprzedaży. Wnioski są takie, że nie będę brał więcej udziału w pompie, w której trzeba przepisać coina ze zdjęcia. 20 kolejne pompy i liczę na solidne zyski.
#gme #kryptowaluty
  • 19
@ZADYMIARZ_PL: jak dla mnie druga opcja. Tez jesten na jednej discordowej grupie co wali ogloszenia tak samo jak ta. Tak czu owak juz parę przerobilem i na tej udało mi sie zarobic. Czekam teraz na 21 lutego. Jak sie uda powtórzyć tak jak ostatnim razem to licze na 200% zysku. Napewno trzeba byc szybkimi. Minsienudalo 200% wycisnac a koleżka sprzedal doslownie 15 sekund pozniej i jiz tylko 160% .
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jndr00: ja mam bota więc wszystko na automacie tylko nie mam podpiętego pod telegrama a te discordowe grupy chyba są po go zrobione żeby ktoś kupił na górce, bo jedna wysłała wiadomość 6 sekund po pierwszej
@ZADYMIARZ_PL: Miałem dokładnie tą samą sytuację wczoraj :) Druga grupa też była strasznie mała i ledwo się dało coś na tych pompkach zrobić. Na obu w sumie wyszedłem na zero.

BTW wycwanili się ze sczytywaniem nazwy coina z discorda, wrzucili nazwę tylko w obrazku, na którym było jeszcze kilka innych nazw w rogach. Z tego co sprawdziłem, to sporo botów poszło na tamte 'false' coiny.
@dodens: Tak, sporo botów poszło w inne coiny, tutaj dało się zrobić robiąc buy limit, bo np. ja kupiłem w 3 sekundzie po ogłoszeniu a sekundę później cena była już prawie na dole a zaraz znowu na szczycie. Moja teoria jest taka, że na małych grupkach da się zarobić robiąc buy limit, bo oni nie robią wielkich prepumpów i sczyt jest osiągalny kilka razy, ale i tak tylko w pierwszych 10
@jndr00: posprawdzałem i większość grup w tym ta którą linkowałeś dostała info o coine w tym samym momencie 2021-02-13 17:00:05 po prepumpie, który zaczął się równo o 17 i cena została podbita o 20%. Przy kupnie botem dało się zrobić 80%, ręcznie tylko na drugiej fali, więc nie wiem gdzie ty te twoje 200% wyciągnąłeś.