Wpis z mikrobloga

@kromaaaaa: a to większość Twojego kapitału? jak jakieś drobne to się ładuj, jak większość oszczędności to na Twoim miejscu ostudziłbym trochę głowę, bo jak wejdzie rynek niedźwiedzia to będziesz miał jakieś 2 lata na wejście :) nawet wpisy Elona nie zrobiły jakiegoś gigantycznego rajdu więc widać jak dużo kasy musi wpłynąć do krypto żeby ruszyć ten kurs wyżej ;-) a drukarka tethera już zgrzyta ;-)
@HaramiCross: nie nie, całych oszczędności bym nie dał, na spokojnie wolna sumka, myślę że do 5 lat mogło by śmiało leżeć 50/100k , bo to że btc w przeciągu tego czasu poleci do góry jestem pewien, pytanie ile..?
@kromaaaaa: jeśli mogę cos doradzić, to podziel kwotę na kilka paczek. Kup za np 10%, odczekaj tydzień- kup, bądź nie w zależności od sytuacji- jak pójdzie w dol być może poczekaj z zakupem na dalsze spadki, albo kup taniej itd. w ten sposób uśrednisz cenę. BTC ma w tej chwili najwyższą cenę w historii, szkoda by było kupić dzień przed korekta ceny np o 30%, taka właśnie korekta była 9- 15
@kromaaaaa: nie traktuj tego jak poradę, ale zobacz, że po każdej historycznej pompce na BTC jest średnio 2 lata na wejście do gry. Czy jesteś gotowy przetrzymać spadki rzędu 70%? Ludzie, którzy brali na górce po 20k w 2018 musieli przeżyć zjazd na 3k ;-) Co do ceny za 10 lat to ja taki pewny bym nie był :) mamy tu do czynienia z mocno spekulacyjnym aktywem, mamy sporo zagrożeń zarówno
@HaramiCross: niby masz racje, ale jednak mamy spore wzrosty od listopada, może powolnym bocznym trendem będziemy szli do góry, ale sam trochę powątpiewam w bardzo bycze wyceny typu 200-300k, co najwyżej myśle 100k jest do osiągnięcia w tym roku. Tyle instytucji już siedzi w btc że szok, ulica również dosyć szybko wskoczyła.
@Nikitos: możemy też sądzić że btc osiągnie lekko 500k , pamiętam kiedyś jak był po 40zl bodajże , to śmiali się z tych co mówili że dojdzie do tysiąca. Dziś widzimy ile jest