Wpis z mikrobloga

pewnie cisną jeszcze po chłopie xD


@acalpoeineiseicyz:

Zanurkowałem w to szambo kiedyś.

"Nie brak opinii, że..." mężczyzna zdradza, bo jest gnojem i mendą. Kobiety zdradzają, bo mężczyźni ich nie potrafią zadowolić, albo już nie zwracają na nie uwagi XDDD

Ostatnio baba usypiała chłopów i okradała? Fura komentarzy "chcieli atrakcji, to mają", bo rzekomo byli żonaci.

To robactwo zasługuje na życie w pisowskim państwie.
@AstraLavistA_Baby: a mało jest kobiet z dziećmi różnych ojców? To oczywiście decyzja faceta, ale po tym, że kazał zrobić test wnioskuję, że podejrzewał żonę o zdradę, więc raczej nie zostanie z nią. Prawdopodobnie alimenty będzie płacił tylko na 1 dziecko (ofc matka i tak to pewnie "rozdzieli" na 2 dzieci i tipsy) lub też będzie wnioskował o przyznanie opieki na swoje dziecko - ale niestety wiadomo jak to z polskimi sądami
@Tyrande: pewnie w tej sytuacji tak, ale czy nie lepiej zrobić sobie na początku dla świetego spokoju?
(Wiadomo, że pewnie by były przez jakiś czas po tym fakcie niesnaski, ale chyba warte to by było dla spokoju tzw. ducha.)
@upadly: ale o co chodzi? :D Bo nie napisałeś. O test? Ja nie jestem przeciwko testom, a nawet o ile ma się na to kasę można robić testy do porzygu. Widać facet miał podejrzenia co do dziecka, wykorzystał to i się sprawdziło. Test był jak najbardziej słuszny. Do niego należy decyzja co z tym fantem zrobi.