Wpis z mikrobloga

@lucaseq: Mamy straszną pandemię, a temu studniówki w głowie!! Chcesz zabić babcie? Może za 10 lat będzie można zorganizować taką studniówkę, ale to nic pewnego bo będzie wtedy 2137 fala wirusa i mutacja z burkina faso.A tak serio to jak miałyby być te studniówki jak wszystkie takie lokale są zamknięte. Może młodzież sobie organizuje własne studniówki w podziemiu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Iskaryota: Właśnie fajnie mają, ja zazdroszczę, za moich czasów tak nie było kurła( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak nie strajk nauczycieli to jakaś pseudo nauka zdalna, a ja musiałam skoro świt wstawać i iść do szkoły na najnudniejsze nawet lekcje. Na studiach to samo, pseudo profesorowie, których przerastała obsługa rzutnika muszą prowadzić teraz wykłady przez neta, chciałabym to zobaczyć xd Studenci sobie mogą jednym okiem patrzeć na te
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Iskaryota: chłopie ja studiuje stomę i jak to zobaczyłem, to zbladłem. Na szczęście takie jaja w Szkocji, a nie u nas. Generalnie zajęcia zdalne na niektórych przedmiotach i kierunkach to zajebista sprawa ale jednak są to lata socjalizowania się i tego najbardziej szkoda. Licealiści teraz mają #!$%@? okropnie - pandemia, strajk nauczycieli. 3 lata szkoły, połowa tego zdalnie.
xortis - @Iskaryota: chłopie ja studiuje stomę i jak to zobaczyłem, to zbladłem. Na s...

źródło: comment_16135114417QY9oohw1B0hIec2zmowZI.jpg

Pobierz
@twoi_oyciec: Chce Ci powiedzieć, że odbywają się strajki non stop tylko, że to wszystko jest rozdzielone.. Rolnicy osobno, lewactwo osobno, marsze o wolność osobno.. W tym kraju mało co działa tak jak się należy, ja nie mogę pojąć jakim #!$%@? garstka ludzi tak steruję tym krajem, a jest nas ponad 38 milionów.. Ze tu jeszcze nie doszło do rozlewu krwi tych postaci z wiejskiej. Siedzę sobie w domu i #!$%@? nie