Wpis z mikrobloga

@jmuhha: sa rozne tryby szybkosci, na poczatku wiadomo - na najnizszym, wazne jest dobre nawilzenie - lubrykant na bazie wody, polecam tez ten balsam: https://secretdelivery.pl/bijoux_indiscrets_clitherapy_stymulujacy_balsam_do_lechtaczki_horny_jar_drzewo_sandalowe_8g.html no ale ogolnie bajka - pierwsze orgazmy nie z tej ziemi, totalnie inne odczucia :D rewolucja seksualna! ciezko sie troche uzywa w parze, bo jednak na szyjka jest dosc mala wiec trzeba umiec wycelowac - partner moze miec z tym problem, ale do nauczenia. Jesli nigdy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@jmuhha: kupiłem w tamtym roku swojej dziewczynie. Odczucia są inne ale podobno jest bardzo przyjemnie. Jest kilka poziomów pracy. Nie wiem jak nazwać to uczucie, tak jak by coś uderzało cię powietrzem. Była sceptycznie nastawiona a teraz jej się podoba. Przy pierwszym użyciu śmiesznie wyglądała bo nie wiedziała czy jest przyjemnie czy nie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: polecam mirku, diabelnie dobre, różowa zakochana w tym a mam cała skrzynie zabawek

W przeciwieństwie do wanda nie wywołuje nacisku więc nie podrażnia nawet minimalnie, orgazm w 3-4 minuty