Wpis z mikrobloga

Budzę się codziennie. Otwieram oczy, no k---a, znowu w tej pisowskiej Polsce. I juz mi się nie chce niczego. Jedyne co chce to wyjechać z tego polskiego syfu. Nienawidzę tego państwa.
#bekazpisu #polska
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@veneficuss:
Za granicą Polak nawet nie musi żyć "jak robak", o ile będzie ogarnięty i nauczy się języka. Wiadomo, może inni mieszkańcy kraju nie będą go traktować jak "swojego", jak native'a, ale nie będą też nim gardzić. Śmiem twierdzić, że przeciętnego Polaka gdzieś na zachodzie tamtejsi obywatele prawdopodobniej traktują lepiej niż traktowaliby go inni Polacy w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A z podatkami to 100%
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: czyli jak napisałem że żyje mi się zajebiscie to sprowadziłem to do kasy? LOL. kolego chyba projektujesz swoje kompleksy.
A bankrol dotyczył Mireczka który do mnie pisał i jego kariery pokerzysty a nie pieniędzy. Czesc.
  • Odpowiedz
@Devilus: I właśnie to w-----a najbardziej, że płacisz, a g---o z tego masz. Pomijam już fakt tego, że tam cię stać na lepsza auto czy elektronika jest lepiej dostępna patrząc na pensję. I mówię to jako osoba, która nie tyra za minimalną i cały czas zwiększa swoje zarobki. Zwyczajnie również wyjadę bo tam będzie mi się żyło lepiej :]
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FinekPoker:
Kocham to, jak dodajesz ten sam wpis każdego dnia i prujące się robaki wybijają wpis w gorące xD
W dodatku ludzie chyba nie ogarniają, że to tekst stonogi.
  • Odpowiedz