Wpis z mikrobloga

@4kroki: omg, gdzie napisałem że gardzę tymi którzy mniej zarabiaja() przezucasz jakieś swoje kompleksy chyba. Gardzę ludźmi którzy za swoje dyletanctwo, lenistwo i bylejakosc obwiniają wszystko i wszystkich dookola. Skoro nie załapałeś za pierwszym razem to za dalsza polemikę dziękuję. Nie mam ochoty tlumaczyc się z tego co rozumiesz a nie z tego co piszę. Elo
@dr_getsome: No tak, bo tylko zarobki się liczą i kasa. (swoją drogą w dupie z podatkami od czapy, typu podatek cukrowy, niską kwotą wolną od podatku, 500+, 2mld dla TVP, czternastymi emeryturami xD). Niedofinansowana służba zdrowia, która od lat ledwo przędzie, nędzny poziom edukacji, podsycanie nienawiści do innego wyznania/koloru skóry/religii/ekologii, w zimę nie otworzysz okna bo jesteśmy w czołówce zanieczyszczenia powietrza w Europie, brak możliwości aborcji chorego płodu. Wspaniała ta nasza
@FinekPoker: #!$%@?, dałeś się zmanipulować propagandzie. Jeżeli się mylę to podaj chociaż trzy powody, gdzie faktycznie polityka pisu ma teraz wpływ na twoje życie.

Ja też ich nie cierpię, ale nie powiem, że to przez nich mi źle. Wszyscy politycy są tacy sami
@4kroki: uuuuu co Cię piecze chłopcze? Aż tak gleboko masz swoją piwnicę, że nie spotkałeś na swojej drodze ludzi żyjących innym poziomie? Szybko Was wyczułem przegrywki. Pooglądaj profil, porób screeny a jak będziesz chciał zobaczyć inne życie na żywo to zapraszam na dobrą whisky. Pokaże Ci swoją "piwnicę" będziesz miał co kolegom opowiadać :)
@dr_getsome: znam kilku robakow, ktotzy wyjechali z polszy, pracuja po magazynach i innych zawodach gdzie nie wymaga sie od nich niewiadomo czego. Minelo pare lat i wiekszosc z nich jezdzi ladnymi autami, maja zony, kilku ma dzieci i jezdza sobie na wakacje i wycieczki, podczas gdy w polsce nigdy w zyciu by tego nie osiagneli xD ja bardziej widze to w druga strone: to lebiegi z zachodu u nas nie przezylyby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FinekPoker: Jakim trzeba być przegrywam żeby swoje niepowodzenia w życiu prywatno-zawodowym zrzucać na aktualnie rządząą partie w PL.

Bierz życie w swoje dłonie i goń za marzeniami zyskując doświadczenie i rozwój osobisty.

Czy to będzie Ojczyzna czy też emigracja to już Twój wybór.

Powodzenia.
@FinekPoker: Wiadomo jak to jest: Moj syn wyprowadzil sie z domu w wieku 20 lat do wlasnego mieszkania, skonczyl studia i zalozyl swietnie prosperujaca firme. A naprawde to ojciec kupil mu mieszkanie jak ten mial 20 lat bo nie szlo z nim wytrzywac narkoman i pijak, studia konczyl prywtnie przez 7 lat oplacana przez tatusia a firma ? firma to juz 5 biznes na ktore tata lacznie wpakowal ponad milion zlotych.