Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 23
264 693,50 - 30,57 = 264 662,93

IX i ostatni dzień (urlopu) obozu - Na zakończenie długie wybieganie 30,57km w 2:16:57 (śr. 4:29min/km) Najdłuższy dystans w życiu. Biegało się bardzo dobrze, wiatr pod górkę trochę utrudniał, ale o dziwo nogi lekki do samego końca.

#sztafeta #bieganie #gory

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
pietrek95 - 264 693,50 - 30,57 = 264 662,93

IX i ostatni dzień (urlopu) obozu - Na z...

źródło: comment_16133295004oqcweMWvjOMRhLVxGTXGs.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pietrek95: czytam twoje wpisy od tygodnia i sie zastanawiam czy mialem tam gości ktorzy np zrobili dzisiejszy dystans w 3.5 godziny?
Generalnie jak bardzo trzeba być pro zeby na cos takiego pojechać? To jest dla normalnych? Czy to z AWF któregoś?
@Sl_w_k_1 Biegam sam pół-amatorsko już kilka dobrych lat, w tym roku pierwszy raz przeznaczyłem urlop na "obóz biegowy" w Beskidzie Sądeckim. Dla mnie człowieka z Mazowsza to już tereny dużo bardziej wymagające, obawiałem się,że mogę się zajechać, ale bez problemu dałem radę. Nogi wiadomo zmęczone, ale nic nie boli. Myślę ,że taki wyjazd dużo da i na wiosnę życiówki pękną ( ͡º ͜ʖ͡º). Z AWF nie jestem
@majk_emigrant W normalnych czasach , przynajmniej raz/dwa na miesiąc w sezonie od marca do listopada. W tym roku planuję głównie 5km, ze dwie,trzy dyszki i do tego coś krótszego na stadionie Mila/ 3000m.