Wpis z mikrobloga

@om606: #!$%@? jak nie nie znoszę ludzi co na siłę chcą ci wcisnąć swoją ulubiona piosenkę bo myślą, że każdemu się spodoba... A jeszcze bardziej nie znoszę jak mi ktoś na żywo pokazuje coś co w jego mniemaniu jest śmieszne (np. jakiś kabaret) i patrzy przez 15 minut na twoja reakcje czy cieszysz ryja tak samo jak on/ona... Nauczcie się ludzie do #!$%@? nędzy, że tak się nie robi.
@Winden: No to jak masz znajomych z #!$%@? gustem, to im to powiedz xd Ja się ze znajomymi często dzielę muzyką, ale z takimi, których gust w tej sprawię szanuję. Nie zawsze się spodoba, ale często tak, a choćby z szacunku do kumpla posłucham czasem co tam wysłał.

Zacieśnianie więzi społecznych tak fajnie postępuje, że niedługo ludzie będą uciekać z krzykiem, jak im ktoś dzień dobry powie na ulicy xd
@TenTypZez: Tylko tacy ludzie często nie rozumieją, że nie są jedyną osobą na świecie, która coś ci poleca. O ile kilkuminutowa piosenka czy nawet cały album spoko, to gdybym miał czytać, oglądać i grać w to, co mi znajomi ludzie polecają, to nie czytałbym, nie oglądałbym i nie grałbym w nic, w co sam chciałbym, a i tak bym się nie wyrabiał. A nie mam specjalnie wielu znajomych xd
#!$%@? jak nie nie znoszę ludzi co na siłę chcą ci wcisnąć swoją ulubiona piosenkę bo myślą, że każdemu się spodoba... A jeszcze bardziej nie znoszę jak mi ktoś na żywo pokazuje coś co w jego mniemaniu jest śmieszne (np. jakiś kabaret) i patrzy przez 15 minut na twoja reakcje czy cieszysz ryja tak samo jak on/ona... Nauczcie się ludzie do #!$%@? nędzy, że tak się nie robi.


@Winden: o boże,
@TenTypZez: Czasem mówię, jeśli staje się to męczące, a już wcześniej wyraziłem brak zainteresowania tematem. Staram się sprawdzać to i tamto, bo zazwyczaj się tymi polecankami nie zawodzę (może pomijając muzyczne), ale niektórzy mają pretensje, że nie sprawdzam wszystkiego, a skąd na to wszystko wziąć czas i ochotę...