Wpis z mikrobloga

@ayyy_lmao: o widzę że ten fejk został nie tylko łyknięty po bile, ale zaczął żyć swoim życiem xD to z poczucia obowiązku powiem, że TVP, które przeprowadzało tamten wywiad, kilka tygodni wcześniej zmanipulowało wypowiedź tego rzecznika przy innej okazji i ponoć nawet gość, za coś czego nie powiedział, dostawał groźby od anonów z neta xD dlatego zapowiedział, że z TVP będzie rozmawiał tylko w taki sposób

https://wod-kiel.com.pl/oswiadczenie-rzecznika-,2099.html

Polecam też serdecznie wpisać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@naprawtagi:
@Szimu: dokładnie. Jak zarabiacie podobnie to spoks, ale jak są to przepaści to robią się krzywe akcje. W Polsce kumpel nie ma podejścia "O jak super" tylko odrazu ludzie się dystansują i smutnieja, albo probuja się podczepić pod kasę. A z czasem jest coraz gorzej bo moim zdaniem różnice się pogłębiają. Dla kogoś kto zarabia np 60tys rocznie i widzi że ci się powodzi to szacuje że masz np
Nigdy nie pytaj mężczyzny o jego zarobki? XD nie ogarniam. Jak mnie przyjaciele albo koledzy z pracy pytają to nie mam problemu żeby odpowiedzieć. Jak ktoś robi tyle samo albo więcej za mniej to pójdzie po podwyżkę, jak ja biorę mniej to ja pójdę. Sytuacja win-win.


@naprawtagi: To dziala w przypadku ludzi majacych jakies umiejetnosci czy nie majacy problemu ze zmiana pracy. Reszta bedzie qrwic na tego co zarabia wiecej, na