Wpis z mikrobloga

@zdjecie_z_wenszem: Nigdy nie pytaj kobiety o wiek? Prokurator lubi to xD
Nigdy nie pytaj mężczyzny o jego zarobki? XD nie ogarniam. Jak mnie przyjaciele albo koledzy z pracy pytają to nie mam problemu żeby odpowiedzieć. Jak ktoś robi tyle samo albo więcej za mniej to pójdzie po podwyżkę, jak ja biorę mniej to ja pójdę. Sytuacja win-win.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@naprawtagi: tak to powinno działać, bo to faktycznie win-win dla pracownika, niestety w naszej kulturze jakoś tak nie rozmawia się otwarcie o zarobkach
  • Odpowiedz
Jak ktoś robi tyle samo albo więcej za mniej to pójdzie po podwyżkę, jak ja biorę mniej to ja pójdę


@naprawtagi: Problem jest taki, ze w polsce zaraz ci ktos dupe bedzie obrabial, ze ''robisz mniej'' i zarabiasz wiecej ¯\_(ツ)_/¯ Niektorym moze takie cos nie pasowac, jak mowisz komus, ze zarabiasz +10k netto to wierz mi na slowo, ze duzo osob patrzy na ciebie przez pryzmat kasy - w pewnym momencie
  • Odpowiedz
@Szimu: Dlatego nie mówię wszystkim, ale jak pyta mnie przyjaciel albo dobry kolega z pracy to nie mam z tym problemu. Komuś, kto będzie mi dupę obrabiał to z pewnością nie powiem, bo nie jest ani moim przyjacielem ani kolegą :) Stwierdzenie "nigdy nie pytaj mężczyzny o jego zarobki" uważam za niesłuszne.
  • Odpowiedz