Wpis z mikrobloga

n-----------e żony i spuścizny kutasa polackiego samca (zwanego często gówniakiem) jest elementem polackiego kodu kulturowego.

to nie nieodpowiednie treści wg. #nkb

LINK

A tymczasem regulamin:

Jak definiujemy "Naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści"?

- wypowiedzi wulgarne lub obraźliwe, a także atakowanie innych osób/grup osób na podstawie cech chronionych: (płeć, rasa, pochodzenie etniczne, narodowość, religia/wyznanie/światopogląd, niepełnosprawność, wiek, orientacja seksualna);


Dodam, że mi jakiś czas temu usunęli komentarz bo sobie przeklnąłem używając najpopularniejszego polskiego słowa na k...

#moderacja #moderacjacontent #bekazlewactwa
DurzyPszypau - > n-----------e żony i spuścizny kutasa polackiego samca (zwanego częs...

źródło: comment_1613163851e0H3gzqf2i3AmdTHGpDVsx.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poli prawda polaczka


@Majk_: Nie mówię, że to nie jest prawda prymitywie, ale można to napisać w mniej wulgarny sposób. Niczym się od nich nie różnisz, bo nawet prostego zdania z 3 słów nie potrafisz poprawnie napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DurzyPszypau: To jest naczelny ojkofob wykopu, nienawidzi Polski i Polaków. Skoro tak mu źle to niech wyjedzie, usunie konto i udziela się tam gdzie będzie mu lepiej. Zastanawiam się tylko co mu takiego zrobiła Polska? Jeśli s--------ł sobie życie przez złe decyzje to jego wina a nie Polski. No chyba że nie jest Polakiem i nie pisze z Polski tylko zza granicy...
@Majk_ wytłumacz się
  • Odpowiedz
Jak definiujemy "Naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści"?

- wypowiedzi wulgarne lub obraźliwe, a także atakowanie innych osób/grup osób na podstawie cech chronionych: (płeć, rasa, pochodzenie etniczne, narodowość, religia/wyznanie/światopogląd, niepełnosprawność, wiek, orientacja seksualna);


@vegetassj1: Moim zdaniem sa
  • Odpowiedz
@DurzyPszypau: tylko że bezpieczeństwo krajów w UE biuro Eurostatu ocenia po tym jak często ktoś zgłasza przestępstwo xdddddddd
To się ma nijak do prawdziwego "bezpieczeństwa" gdy ktoś nie zgłosi pobicia czy kradzieży żeby nie zostać n-----------m jako konfident

2018

Chorwacja, to najbezpieczniejszy kraj w UE, ponieważ tylko 3 procent Chorwatów zgłosiło przestępstwo na policję, Polska, z zaledwie 5,4 proc., Oraz Słowacja, ponownie na trzecim miejscu z 6,2 proc. Za Słowacją znajdują się Finlandia
  • Odpowiedz
@L3stko: Yhm, a te wszystkie wpisy które po prostu po udowodnieniu Ci manipulacji i kłamstwa, jak chociażby o QAnon, gdzie @ rzep cie rozjechał? I wiele innych tego typu?
Na mirko manipupujesz regularnie, tylko po wytknięciu ci tego to usuwasz. Trollu.
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet: nie masz żadnego znaleziska na poparcie swoich słów? Tak myślałem. Obrzucić błotem, może coś się przyklei. Otóż zapewniam cię, że traktuję wykopalisko i główną zupełnie poważnie i raczej nie znajdziesz tam nic mojego, co budziłoby wątpliwości.
  • Odpowiedz
@L3stko: Dzbanuszku.
Raz. Nigdzie nie napisałem że manipulujesz w znaleziskach, a że regularnie manipulujesz. I to jest prawda, bo na mirko twoich manipulacji i kłamstw była masa.
Dwa. Mam lepsze zajęcia niż przeglądać 1200 znalezisk i wyciągać czy są tam manipupacje czy nie.
Ergo. Jak zwykle odstawiasz fikołki.
  • Odpowiedz