Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Lewusx: - suty jak wentyle od kamaza
- #!$%@? synthol domiesniowo
- ja to bym nie chcial tak wygladac
- to juz kalectwo
- kiedys tez tak wygladalem, kiedys to bylo
- nie napinaj sie tak bo sie zesrasz hehe
- kulturystyka to nie sport
- Żadna nowość. Coleman od dawna walczy z chorobami. Świadomie zapłacił dużą cenę za to by być najlepszym i zapisać się w historii światowej kulturystyki. To,
@r4do5: Nie, ale mogę się z tym zgodzić, nigdy w życiu się nie biłem więc jeden strzał od jakiegoś powiedzmy w miarę ogarnięto opa i leżę.

Uwielbiam jak ludzie mówią, „tyle trenuje, a jest na strzała”, myląc kulturystykę czyli pokaz piękności z sztukami walki. xD
@Lewusx: w sumie kulturystyka to nie jest prawdziwy sport. Bo w sporcie trenuje się, żeby osiągnąć lepsza sprawność niż przeciwnicy (więcej podnieść, szybciej pobiec, dalej skoczyć albo #!$%@? komuś zanim on ci #!$%@?). Kulturystyka to hodowanie mięśni i niejasne zasady zwycięstwa, bez uwzględnienia i testowania sprawności.

Co nie zmienia faktu, że zdecydowana większość kulturystów będzie bardziej sprawna w każdym aspekcie niż Janusz siedzący przed telewizorem.
@r4do5: @Rampo: To prawda, z tymi niejasnymi zasadami zwycięstwa się nie zgodzę, owszem pomyłki się zdarzają, ale nie tak często jak kiedyś, trochę już na deskach stałem (około 15 razy) i powiem że tylko raz byłem rozczarowany, a nie było to jakieś ważne bo nie chodziło o zwycięstwo.

Chyba że chodzi Ci o sposób sędziowania, ten jest jasny jak najbardziej, wystarczy się zagłębić,