Wpis z mikrobloga

uzasadniać sięgnięcie do starych danych?


@FlasH: Bo są wyższe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak bardziej serio, to czepiać się można w każdą stronę. W 2018 są wyższe, głównie dlatego, że przez część roku były dodatkowe dwie osoby w zarządzie. W drugą stronę ktoś by mógł się czepić, że większość zarządu dostała w 2019 roku 200-300 tys. złotych więcej, niż rok wcześniej.

Tylko wciąż - co komu do
@FlasH mam nadzieje, ze inne glowne stacje "zniza" sie do poziomu tvp i beda przez minimum dwa tygodnie orac oko za oko te materialy. Na kazdy paszkwil tvp jazda na nich w odpowiedzi. Tez kiedys twierdzilam, ze nie ma co sie z debilem kopac, ze trzeba trzymac poziom ale teraz juz nie - zaorac ich wlasna narracja.
@FlasH: "Przez osiem lat bycia prezesem banku Mateusz Morawiecki zarabiał ogromne sumy pieniędzy. Za sam 2014 rok jego pensja wyniosła ok. 1,8 mln zł, a dodatkowo wypłacono mu jeszcze nagrodę o wysokości przekraczającej 1,7 mln zł. Łącznie zarobki wynosiły wówczas ponad 300 tys. zł miesięcznie, co dało sumę przekraczającą 3,6 mln zł w przeciągu roku. W 2015 roku Mateusz Morawiecki zarobił o 140 tys. mniej niż rok wcześniej. Wynikało to rzecz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FlasH: #!$%@? zarobili to mają. Akcjonariusze decydują jak ten hajs dzielić. Kto jest akcjonariuszem TVP? Kaczyński? Bo na pewno nie ja.
Znów do wyborców PiS nie trafiają liczby. Ciekawe ilu z nich wie, że kapitalizacja giełdowa CALEJ Agory, z radiami, kinami, reklama zewnętrzna itd., cały biznes to dziś to 291 milionów złotych. Tylko. Za samą dotacje z budżetu TVP mogłoby kupić ich z 7 razy. Dotacji za ten rok...
Kim oni
@FlasH: Boskie jest to, że to jest informacja zaraz po tym, że nie płacą podatków...
Tylko, że to są pensje i od tych kwot trzeba zapłacić podatki (a potencjalnie zusy i inne składki, ale nie wiem na jakich umowach pracują zarządy)
@ortofosforan: tylko prezenterką? Kto zna członków zarządu? Przeciętny Kowalski o nich nie słyszał. Prezenterkę będą oglądać zarówno wyborcy PiS, opozycja, nie głosujący i wszelkiej maści lewactwo gotowe ją ukrzyżować. Jeśli ktokolwiek w telewizji ma dużo zarabiać to tylko prezenterzy