Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1534
Właśnie stara baba (klientka) chciała mnie wywalić z piekarni bo są godziny dla seniorów xD mówię jej że od dwóch tygodni nie obowiązują a ona swoje że gówniarze (ja 25 lvl) nie szanują prawa i nie szanują starszych ludzi xD

Oczywiście w sklepie mam maseczkę na ustach i nosie a stare próchno ma na brodzie i pluje z mordy na wszystko dookoła. Jako że nie lubię się wdawać w bezsensowne dyskusje spojrzałem tylko na sprzedawczynię i czekałem na jej reakcję, ale nic nie mówiła tylko dalej obsługiwała starą babę i zaraz potem mnie.

Ja poprosiłem trzy kajzerki, zapłaciłem 90gr i wyszedłem, całość trwała pół minuty.

A stare babsko? A PO ILE TE BUŁECZKI? A DLACZEGO TAK DROGO TRZYDZIEŚCI GROSZY A W BIEDRONCE TAKIE SAME PO DWAJŚCIA PIŃĆ A TE Z SEREM PO ILE ECH TAK DROGO A CO TAK DROGO WSZYSTKO A WIE PANI MÓJ WNUCZEK SZYMON TO JUŻ DO SZKOŁY IDZIE WE WRZEŚNIU NO A DOPIERO KSZCINY BYLI I KOMUNIE NO BARDZO DOBRZE ROŚNIE DAJ MI JESZCZE BUŁKIE TARTOM I PÓŁ ŻYTNIEGO CHLEPKA A DLACZEGO ŻYTNI TAKI DROGI

i trzy bułki kupuje przez 20 minut xD stare ludzie mnie triggerują

#starebaby #koronawirus #warszawa #ehhhhhhhhhhhhh #gorzkiezale #takbylo #truestory
g.....i - Właśnie stara baba (klientka) chciała mnie wywalić z piekarni bo są godziny...

źródło: comment_1613124322003S78pYSI2hILVFo9PlzJ.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cytmirka: moja to samo. 83 lata na karku, zawsze życzliwa. Na PiS nie głosowała i mówi, że nigdy nie zagłosuje.
Pozdrów Babcie. Pozytywna kobieta :D
  • Odpowiedz
@cytmirka: Moja może nie wyzywa, za to mówi, że takiej nienawiści jaka bije z oczu Kaczyńskiego to nigdy nie widziała i jako katoliczka nie może na taką osobę głosować
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: dlatego stare spoleczenstwo spaczone przez komunizm
reszta nie tylko przez komunizm musi umrzeć/wymrzeć

nie da sie z takimi rozmawiac maja klapki na oczach
98% starszych osob niszczy ten kraj
zreszt a szkoda strzępić klawiature
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Jest też szansa, że od lat z nikim nie rozmawia (samotność weszła mocno), a takie wyjście do sklepu i bezsensowne ataki na innych ludzi to jej jedyna szansa na interakcje z kimkolwiek.
  • Odpowiedz