Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1535
Właśnie stara baba (klientka) chciała mnie wywalić z piekarni bo są godziny dla seniorów xD mówię jej że od dwóch tygodni nie obowiązują a ona swoje że gówniarze (ja 25 lvl) nie szanują prawa i nie szanują starszych ludzi xD

Oczywiście w sklepie mam maseczkę na ustach i nosie a stare próchno ma na brodzie i pluje z mordy na wszystko dookoła. Jako że nie lubię się wdawać w bezsensowne dyskusje spojrzałem tylko na sprzedawczynię i czekałem na jej reakcję, ale nic nie mówiła tylko dalej obsługiwała starą babę i zaraz potem mnie.

Ja poprosiłem trzy kajzerki, zapłaciłem 90gr i wyszedłem, całość trwała pół minuty.

A stare babsko? A PO ILE TE BUŁECZKI? A DLACZEGO TAK DROGO TRZYDZIEŚCI GROSZY A W BIEDRONCE TAKIE SAME PO DWAJŚCIA PIŃĆ A TE Z SEREM PO ILE ECH TAK DROGO A CO TAK DROGO WSZYSTKO A WIE PANI MÓJ WNUCZEK SZYMON TO JUŻ DO SZKOŁY IDZIE WE WRZEŚNIU NO A DOPIERO KSZCINY BYLI I KOMUNIE NO BARDZO DOBRZE ROŚNIE DAJ MI JESZCZE BUŁKIE TARTOM I PÓŁ ŻYTNIEGO CHLEPKA A DLACZEGO ŻYTNI TAKI DROGI

i trzy bułki kupuje przez 20 minut xD stare ludzie mnie triggerują

#starebaby #koronawirus #warszawa #ehhhhhhhhhhhhh #gorzkiezale #takbylo #truestory
g.....i - Właśnie stara baba (klientka) chciała mnie wywalić z piekarni bo są godziny...

źródło: comment_1613124322003S78pYSI2hILVFo9PlzJ.jpg

Pobierz
  • 90
@gumpa_bobi: Uwielbiam swoją babcię, zawsze jest taka kulturalna w stosunku do młodych, kiedyś w autobusie chciała ustąpić miejsca dziewczynie w butach na wysokim obcasie mówiąc że niebezpiecznie żeby stała () W kolejkach zawsze wszystkich przepuszcza jak ma więcej zakupów, czasem przepuszcza młodych mówiąc że ona ma czas a młodzi do pracy, do szkoły. Kocham moją babuńkę ( ʖ̯)
@gumpa_bobi:

Jako że nie lubię się wdawać w bezsensowne dyskusje

ale plakanie w internecie jak najbardziej

spojrzałem tylko na sprzedawczynię i czekałem na jej reakcję

kozak

A PO ILE TE BUŁECZKI? A DLACZEGO TAK DROGO TRZYDZIEŚCI GROSZY A W BIEDRONCE TAKIE SAME PO DWAJŚCIA PIŃĆ A TE Z SEREM PO ILE ECH TAK DROGO A CO TAK DROGO WSZYSTKO A WIE PANI MÓJ WNUCZEK SZYMON TO JUŻ DO SZKOŁY IDZIE WE
@cytmirka: ja też lubię tylko swoje babcie, mają rigcz i plują na kaczyńskiego. zawsze kulturalne, nie ukrywają, że nie nadążają za młodością. ani razu od nich nie usłyszałem, że "kiedyś było lepiej" wręcz przeciwnie, mówią, że teraz jest lepiej. ALE, jak mam kontakt z inną starą babą to korci mnie by zebrać 100 tysięcy podpisów, aby prawnie można byłoby starej babie #!$%@?ć plaskuna za bycie #!$%@?ącą starą babą. jak używa argumentu