Wpis z mikrobloga

Ale mnie koleżanka z pracy #!$%@?, mówi że wzięcie urlopu aby tylko przesiedzieć go w domu jest bez sensu, i ona to bierze aby jakoś spędzić ten czas (czyt. Wyjechać). I ciagle mi wypomina że wzięłam ponad tydzień aby spędzić go w domu ( ͡° ʖ̯ ͡°) #problemypierwszegoswiata #pracbaza
  • 79
  • Odpowiedz
@Eyan: kurla to jakby uslyszala ze ja wzielam 3 tyugodnie urlopu na swieta i wyjechalam tylko na kilka godzin na wigilie a tak to siedzialam w domu i nie robilam nic to by sie zalamala?
  • Odpowiedz
@Eyan ale jak to urlop bez wyjazdu! A co wrzucisz na insta/FB? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja nie wiem, że ludzie nie mogą pójść że każdy inaczej ładuje swoją wewnętrzną baterię. Ja zawsze pół urlopu na wyjazdach, a pół na siedzeniu w domu po wyjazdach, gdzie wtedy tak naprawdę odpoczywam i chilluje, nie ma to jak wstać o 10, zjeść śniadanko, obejrzeć jakiś film czy serial, a
  • Odpowiedz
@Eyan: Oczywiście nic mi do tego kto jak spędza urlop, ale ja jak mam nie wyjechać i siedzieć w domu to wolę chodzić do pracy. Nawet na weekend jak uda się gdzieś wyjechać nawet nie daleko to jest inny odpoczynek jak weekend w domu. Ale w życiu nikomu bym nie mówił jak ma swój urlop spędzać...
  • Odpowiedz
@Eyan: nic nikomu do tego kto i po co i jak bierze urlop, aczkolwiek może miała dobre intencje - może chciała Ci powiedzieć nieudolnie, że najlepsze co możesz zrobić na urlopie, to wyjechać poza kraj na chwilę, poodychac świeżym powietrzem, nie przebywać z ludźmi, których rozumiesz oraz popatrzeć na ludzi z uśmiechem na twarzy
  • Odpowiedz