Wpis z mikrobloga

Czołem mirki, ostatnio kupiłem sobie pada od xbox series x bo pomyślałem że korzystając z urlopu wrócę do grania i że spróbuję pograć dla odmiany na padzie. No i moje pytanie w co warto i w co się fajnie gra na padzie, kupiłem Ori i gra się dobrze, odpaliłem Wiedźmina i też fajnie się gra, za to w dying light sterowanie kamerą to koszmar ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jakie są fajne gry do ogarania na padzie poza wyścigami, coś bardziej przygodowego dla relaksu, a nie grania z innymi
#xbox #pcmasterrace #gry #gaming #xboxseriesx
Pobierz Issari - Czołem mirki, ostatnio kupiłem sobie pada od xbox series x bo pomyślałem że ...
źródło: comment_1613075799xv2gGeXuCunwwCs7uSZMDc.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Issari: rocket league, snowrunner, brothers - tale of two sons, super meatboy, trine i inne platformówki. Jakieś WarThundery, Saints Row, Diablo, Mortal Kombat, Renegate Ops, Tomb Rider

@jandiabeldrugi: problemem asassinow jak i Fify jest to, że na padzie to gracz daje co najwyżej sugestię co zrobić, a silnik wykonuje już całą resztę za gracza. W fifie można grać na manualnych i frajda jest przednia, ale wtedy zapomnij o jakimkolwiek wygrywaniu,