Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 355
Codzienna przypominajka, że jedyną OPOZYCJĄ w sejmie i szansą dla POLSKI nie jest KONFEDERACJA, a pis + lewica ≠ zawsze RAZEM.

#codziennaprzypominajkapispluslewicazawszerazem #polska #bekazpisu #neuropa #neuropis #bekazlewactwa #konfederacja #takaprawda #oswiadczenie #podatki #gospodarka #bekazpisu #bekazprawakow #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
drinozaur - Codzienna przypominajka, że jedyną OPOZYCJĄ w sejmie i szansą dla POLSKI ...

źródło: comment_1613029431wIiQa2pBE6HcoXuh4iFDjv.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
Problem polega na tym, że ja jestem w stanie się pomylić, ty nie jesteś w stanie tego przyjąć do wiadomości.


@lizakoo: Tylko gorzej, że na takich niesprostowanych pomyłkach Konfederacja ma oparty cały program partii xD
  • Odpowiedz
Lewica i RiGCZ? Dobre sobie.


@doveo: a jednak

Skąd info, że konfa poprze?


@doveo: prosiłbym żebyś odnosił się do tego co pisałem a nie własnych urojeń, gdzie coś takiego napisałem?
  • Odpowiedz
@lizakoo Co tam wspomniałeś o obrażaniu przyjacielu?

Ja to bym nawet chętnie podyskutował, ale czasami no naprawdę nie ma podstaw. W odpowiedzi na 3 punkty, w jednym się zbłaźniłeś, a w drugim sam przyznałeś że nie przeczytałeś. No to co ja mam tu powiedzieć? Pewnie wszystko to wina tych paskudnych lewaków ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Taki RiGCZ, że proponują nowe podatki


@doveo: tak lewica w założeniu chce opodatkować prawie wszystko, szok

Całuj buty potężnemu Duńczykowi( ͡° ͜ʖ ͡°)


@doveo: musiałbym być wyborcą konfy, a korwin duńczykiem

- Konfederacja gromadzi głównie wykształcone osoby


@Maly_Jasio: tak, teolog, polonista, instruktor windsurfingu, sama śmietanka

- PIS nigdy nie pozował na wolnościowców


@Maly_Jasio: pamięć złotej rybki, sięgnij przed 2015

- Konfa nie opierała kampanii
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: > Konfederacja gromadzi głównie wykształcone osoby

Spójrzmy zatem na rozkład głosów w ostatnich wyborach, czyli prezydenckich. Większość ludzi głosujących na Bosaka miało wykształcenie średnie (prawie 45%), więc "głównie" osoby wykształcone to nie do końca prawda, no chyba, że za wykształcenie uważasz maturę, którą obecnie robi każdy. Może też chodziło ci o to, że w ich kole poselskim zasiadają wykształceni i tutaj to prawda, na 11 posłów w kole 8 osób
  • Odpowiedz
@drinozaur: Wiecie co jest piękne? Że 11 posłów Konfederacji czyni taki ból dupy wśród #neuropa, że cały Wykop CODZIENNIE tym zasrany. I bardzo dobrze, do wyborów kilka lat, więc piszcie i wrzucajcie o nich jak najwięcej - bo nieważne jak mówią, ważne że mówią. Odkłamanie tego lewackiego bełkotu zostawi się na kampanię wyborczą. Nie będzie to trudne, pozostanie pokazać głosowania w sejmie, a nie jakieś bełkotliwe wysrywy ( ͡°
  • Odpowiedz
1. Jak mi wiadomo to Polska nie jest świeckim państwem


@lizakoo: Polska jest państwem świeckim. Czemu kłamiesz?

2. Czyli na kiboli patusów wołacie zbuntowany elektorat. Dziwna nomenklatura, w ogóle nie oddaje faktycznego stanu. Dlaczego po prostu nie nazywacie ich patusami/kibolami?


@lizakoo: Tam bardziej chodzi o fasadową antysystemowość i podburzanie elektoratu przeciw systemowi polegjaące na niszczeniu zafania do publicznych instytucji.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bazylczuk:
Ale prawo to prawo. Konstytucja to Konstytucją. I potem takie naginanie widzimy w wykonaniu PISU. Zero dotacji dla KK. Wierzący niech płacą daniny na KK. Albo podatek, jak w Niemczech. Wiem, że to życzenia pobożne w tej chwili. Może kiedyś.

Co do obrazka to nawet i by się wszystko zgadzało. Niestety w Konfie rządzą narodowcy. Ramię Korwina mało ma tam do powiedzenia. Zresztą, na pewno już nie postrzegam ich jako
  • Odpowiedz