Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 355
Codzienna przypominajka, że jedyną OPOZYCJĄ w sejmie i szansą dla POLSKI nie jest KONFEDERACJA, a pis + lewica ≠ zawsze RAZEM.

#codziennaprzypominajkapispluslewicazawszerazem #polska #bekazpisu #neuropa #neuropis #bekazlewactwa #konfederacja #takaprawda #oswiadczenie #podatki #gospodarka #bekazpisu #bekazprawakow #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
Pobierz drinozaur - Codzienna przypominajka, że jedyną OPOZYCJĄ w sejmie i szansą dla POLSKI ...
źródło: comment_1613029431wIiQa2pBE6HcoXuh4iFDjv.jpg
  • 47
@lizakoo
Odpowiem za kolegę:
1. Ściśle łączenie świeckiego państwa z religią i podporządkowanie jej ważnych aspektów państwowych
2. Nie wiem, choć domyślam się że chodzi o narodowców w stylu "Seba, cho #!$%@? te dwie ławki co w tęczę pomalowali. Pokażemy tym zboczeńcom"
3. Po wielu dyskusjach z konfedebilami uważam że to świetna hiperbola, bo w większości określenie ciężkie wady płodu nie dociera do nich z pełną mocą i dalej uznają to za
@Danicen:
1. Jak mi wiadomo to Polska nie jest świeckim państwem
2. Czyli na kiboli patusów wołacie zbuntowany elektorat. Dziwna nomenklatura, w ogóle nie oddaje faktycznego stanu. Dlaczego po prostu nie nazywacie ich patusami/kibolami?
3. Potrafisz nie obrażać? Po "konfadebilami" przestałem czytać.

@BigBadBootyDaddy Dzięki za przykład. Nie zawsze czynniki mutagenne powodują ten zespół, ale jest to możliwe. Przeczytałem sobie stronę na wikipedii.
@lizakoo Wypowiadanie się na tematy na które nie ma się zielonego pojęcia to nie pomyłka, tylko gargantuicznych wręcz rozmiarów ignorancja. Kwintesencja najgorszych cech które możesz spotkać u rozmówcy. Ważne żeby zakrzyczeć, wpierać i optować przy swoim.
@doveo: w większości przypadków oczywiście, prawicowy solidaryzm społeczny ma trochę cech wspólnych z lewicowym socjalizmem więc nie rozumiem zdziwienia, ale w przeciwieństwie do narodowców nie podpiszą tego służacego do kneblowania niepartyjnych mediów, więc nawet lewica jakiś tam RiGCz ma