Wpis z mikrobloga

@Nolimit nie jestem fanem włoskich aut, ale musisz mieć oczy w dupie, żeby napisać że giulia jest brzydka xD jednoczenie jarasz się dziadkowozem dla starych grzybów
  • Odpowiedz
@CocoJambo14: Ok no to lecimy: Jestem psychofanem alfy romeo miałem 5 sztuk dwie buso. Przód tej wygląda jak zaprojektowany w 2009, w dniu premiery była już jedną generację do tyłu za konkurencją teraz to już pewnie ze 3. Oczywiście alfa jak to ma w tradycji porządnego liftu nie zrobi gdyż są leniwymi makaronami ( dodanie nowego koloru, wzoru felg i załatanie dziurawego systemu multimedialnego to nie lift) Ten sam błąd
  • Odpowiedz
@CocoJambo14: Jeśli nie masz co najmniej 50 lat to z tych samochodów tylko Alfa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te Audi i Mercedesy to trochę nudne dziadkowozy. No i jak często spotykasz Alfę Veloce na drodze?
  • Odpowiedz
@CocoJambo14: Alfa jest piękna ale bardzo brzydko się starzeje. Dopiero w modelu 2020 zwiększyli jakość wyposażenia i poprawili infotainment.

Sam chciałem brać stelvio ale po przejażdżce demówką zrezygnowałem, dodatkowo te spalanie....

Jeśli ci to nie przeszkadza to bierz alfe
  • Odpowiedz