Wpis z mikrobloga

@CocoJambo14: S6 i S7 mają 4.0l V8 i 450 koni. To inna liga niż Veloce 2.0l R4. Wnętrze w audi też co do zasady powinno być dużo lepiej wykończone, ale nie wiem, jakie egzemplarze są w Twoim zasięgu, bo pewnie te tańsze są już zużyte w środku. W E coupé moim zdaniem warto rozglądać się wyłącznie za wersją AMG lub ewentualnie 3.0 z pakietem AMG.
  • Odpowiedz
@CocoJambo14 tak bez żartów, to dla mnie ta alfa tez jest brzydka. nie interesuje się motoryzacja za bardzo, wiec nie mam tak, ze jakas marke lubie, jakiejs nie,więc to nie ma wpływu na moją ocene wizualna.
  • Odpowiedz
@CocoJambo14: W środku mi się alfa najbardziej podoba, na zewnątrz merc z 2017r

Jak bym miał coś doradzić to wg mnie kup sobie z salonu seata / skodę / mazdę a resztę oddaj na leczenie chorych / hospicjum, myślę że fejm się będzie zgadzać też, tak bez uszczypliwości

pozdrawiam
  • Odpowiedz
@CocoJambo14: Jeździłem sporo taty A7 3.0 320 km i ogólnie jest spoko w trasy, ale czuć, że jest to duży i ciężki samochód i po mieście nie jeździ nim się tak przyjemnie jeśli lubisz dynamiczną jazdę. Dodatkowo system MMI jest dość stary i to widać, sam środek jest super wykończony, chociaż mimo foteli komfortowych wygodniej mi się siedzi w moim BMW F30, ale ty pewnie byś miał kubełkowe, więc sam musisz
  • Odpowiedz