Wpis z mikrobloga

@CocoJambo14: podałeś 4 zupełnie różne auta, maly sedan, duzy sedan lub kombi, w miare duze 4 drzwiowe coupe i 3 drzwiowe coupe, skad mamy wiedziec jakie masz potrzeby na samochod xd ja wg moich potrzeb wybralbym a6/s6 ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A7 mam firmowe i ze tak powiem za ta cenę dupy nie urywa. Jak wszystkie niemieckie auta. Bez duszy bez polotu takie wozidlo
  • Odpowiedz
@CocoJambo14: To zależy. Na codzień lepszy będzie nudny VAG. Jeśli ma to być kolejne auto to zdecydowanie Alfa. Ale nie myślałeś może o Quadrifolio? :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Yikan3 Bo każde z tych aut wygralo w swojej kategorii i temu się zastanawiam między tymi 4. Nie mam konkretnych wymagań, lubię technologię w aucie i duzy silnik dlatego bardziej przemawia za mną audi czy mercedes niz alfa z słabym środkiem
  • Odpowiedz
@kogut_20 Wiadomo, olaboga komuś się nie podoba włoskie gówno.
Do tego dziadkowozy dla starych grzybów które zostawiły by tą alfę z tyłu, oczywiście XD
Ta Alfa jest brzydka, po prostu. Chyba nie każdemu musi się podobać to samo.
Na dodatek patrząc na statystyki sprzedaży to wychodzi, że osobom którym podobają się Alfy nie jest dużo.
Serio, nikt nie chce kupować tego gówna, firma w zapaści, 29tys sztuk sprzedano w 2019r w Europie
  • Odpowiedz