Wpis z mikrobloga

Gdzie kupie worki na gruz o najlepszym wspołczynniku cena/jakość. Na razie mam do spakowania ok 3 m3 pozostałości po wyburzeniu ściany ale za chwile jadę z płytkami i musze to w coś spakować zanim odwiozę do lamusowni. W Castorama za taki worek na odpady budowlane chcą 5,98 zł/szt. co jest dość wysoką ceną. Są też jakies takie foliowe reklamówki ale nie wiem co to warte. Co polecacie?

#budujzwykopem #remontujzwykopem #gruz #utylizujzwykopem
  • 14
@Thunderball: nie kupuj tego bo to się do gruzu nie nadaje niestety. Tylko i wyłącznie plastikowe kontenery itp itd. Worki porozrywasz, nie są w stanie takiego ciężaru udźwignąć.
@Thunderball polecam worki od psiej karmy sprzedawanej na wagę, zaszedłem do sklepu zoologicznego i mi dali za free, gruz wywoziłem swoim transportem do punktu przyjęcia. Oczywiście gęste ładowałem po pół worka, żeby dało się to dźwignąć i worek wytrzymał
@Thunderball ja wywoziłem u siebie trochę gruzu, to w PSZOK pierwsze 600 kg gratis, później musiałem dopłacić chyba z 300 zł. Jakbym miał więcej, to taniej mi by wyszło wynająć kontener. Ale jeśli u Ciebie przyjmują to nie było tematu ( ͡ ͜ʖ ͡)